OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ADWENTU

20 grudnia 2020 r.

1. Zapraszamy do udziału w kończących się roratach, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 1730.

2. Do spowiedzi św. zapraszamy: dzisiaj w niedzielę od godz. 1600 do 1730; w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 1630 do 1730 oraz od godz. 1815 do 1900.

3. W czwartek Wigilia. Na ostatnie roraty zapraszamy na godz. 630. Na tę Msze św. szczególnie zapraszamy rodziny zmarłych od ostatniej wigilii. Za nich zostanie odprawiona Msza św., a następnie wręczymy rodzinom tych zmarłych znicze ze światłem betlejemskim, które zaniesiecie na groby bliskich. Wszystkich zachęcamy by przynieść znicze i zapalić je betlejemskim światłem, które otrzymamy od harcerzy.

4. O północy zapraszamy na Msze św. pasterską. Taca z pasterki przeznaczona jest na utrzymane Diecezjalnego Domu Samotnej Matki w Bielsku-Białej.

5. W piątekBoże Narodzenie. Msze św. będą o godz.: 730, 930, 1100 i 1230 . W pierwszy dzień świąt nie ma wieczornej Mszy św. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

6. W sobotę – Święto św. Szczepana – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona będzie na KUL i UP JPII.

7. W tym roku kolęda – wizyta duszpasterska będzie miała inną formułę. Od poniedziałku 28 grudnia do 10 stycznia zapraszamy chętne rodziny na godz. 1730 – na wieczorną Mszę św. i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, zakończone indywidualnym błogosławieństwem rodzin. Każda obecna w kościele rodzina otrzyma przygotowany pakiet z kredą i wodą św. oraz modlitwami błogosławieństwa, który pomoże w rodzinnej modlitwie błogosławieństwa domu i rodziny przeprowadzony przez seniora rodziny, po powrocie z kościoła do domu

8. W przyszłą niedzielę, ostatnią niedzielę miesiąca taca będzie na utrzymanie naszego kościoła.

9. Wychodząc z kościoła proszę zabrać darmową gazetkę. W zakrystii są do nabycia opłatki.