OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 listopada 2020 r.

UWAGA !

W NASZYM KOŚCIELE W NABOŻEŃSTWACH MOŻE UCZESTNICZYĆ 45 OSÓB.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

  • w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

  • w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

  • w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP

2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Czuwanie przy relikwiach Świętej Faustyny i Świętego Rafała, rozpoczniemy w godzinę śmierci Chrystusa o 1500 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zgodnie z objawioną przez Chrystusa prośbą i zapisaną przez św. Faustynę w „Dzienniczku” czuwanie będziemy kontynuować modlitwą Drogi Krzyżowej i adoracją Krzyża, którą rozpoczniemy o godz. 1530. Na godz. 1615 zapraszamy na cichą, prywatną adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 1645 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe za zmarłych (na to czuwanie szczególnie zapraszamy Róże Różańcowe). Na godz. 1730 zapraszamy na Msze św.

3. W zakrystii są do nabycia świece CARITAS na stół wigilijny. Cena 6 zł.

4. Chcąc zapewnić posługę sakramentalną chorym, będziemy ich odwiedzać od najbliższej soboty ale po 2-3 osoby aby uniknąć ewentualnego przenoszenia wirusa. Prosimy więc zgłaszać chorych w zakrystii gdzie ustalimy termin odwiedzin. Bardzo prosimy o przygotowanie w wejściu domu płynu dezynfekującego do rąk.