XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

08 listopada 2020 r.

UWAGA !

W NASZYM KOŚCIELE W NABOŻEŃSTWACH MOŻE UCZESTNICZYĆ 45 OSÓB.

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia:

• w poniedziałek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

• we wtorek – wspomnienie św. Leona Wielkiego

• w środę – wspomnienie św. Marcina

• w czwartek – wspomnienie św. Jozafata

• w piątek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

2. W zakrystii są już do nabycia świece CARITAS na stół wigilijny. Cena 6 zł. Dochód przeznaczymy na wsparcie grup parafialnych.

3. Do sprzedaży zostało jeszcze klika kalendarzy na rok 2021 – kalendarz rolniczy, kalendarze misyjne oraz papieskie.

4. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w intencji naszej Ojczyzny, naszych Rodaków. Łączmy się duchowo w tej modlitwie o 20.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy rodzinnej. Zapraszamy na Msze św. w tygodniu – rano o 6.30 i wieczorem o 17.30.

5. W środę – 11 listopada, w Święto Niepodległości. Przeżyjmy ten dzień w modlitewnej zadumie, a zewnętrznym przejawem naszego patriotyzmu niech będą wywieszone biało-czerwone flagi.