OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA – KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 listopada 2020 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Chrystusa – Króla Wszechświata. Ta niedziela kończy rok liturgiczny. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Adwent – święty czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa i na Święta Bożego Narodzenia.

2. Do chorych z posługą sakramentalną udajemy się w soboty, w godz. od 800 do 1000. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii. Odwiedzamy tylko po 2 max 3 chorych a daną sobotę. Przyjmując kapłana z posług,ą prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

3. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Świece są w dwóch kolorach – białe i czerwone.

4. W przedsionku kościoła Pan Kościelny rozprowadza opłatki. W tym roku opłatki nie będą roznoszone po domach. Można też nabywać opłatki w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę, ostatnią miesiąca taca będzie przeznaczona na bieżące utrzymanie, na ogrzewanie oraz remont okien witrażowych.

6. Zachęcamy aby rano i po zmroku zakładać odblaski, dzięki którym będziemy bezpieczniejsi na drodze. Zróbmy to z szacunku do własnego życia i do kierowców.