INTENCJE MSZALNE

22.11. – 29.11.2020 r.

NIEDZIELA 22.11.

godz. 730 – † Anna Homel – od Antoniny i Jana Pietraszków

godz. 930 – † Stanisław Jeziorski – od Rafała i Agnieszki Dudziak

godz. 1100 – † Władysław Zoń w 9 rocz. śm.

godz. 1730 – † Irena i Michał Wojnar

PONIEDZIAŁEK – 23.11.

godz. 630 – † Bolesław Borak – od rodziny Midorów

godz. 1730 – † Petronela i Bronisław Berezowscy wraz ze zmarłymi dziećmi

WTOREK – 24.11.

godz. 630 – † Krzysztof Golasik i zmarli z rodziny

godz. 1730 – † Włodzimierz Błachut – od żony Anny

ŚRODA – 25.11.

godz. 630 – † Rafał Paśko – od Janiny i Antoniego Gołków z rodziną

godz. 1730 – † Stanisława Kania – od Pań z KGW Leśna

CZWARTEK – 26.11.

godz. 630 – † Józef Gołuch – od rodziny Byrdy – Jolanty i Adama z synem

godz. 1730 – † Teresa Bryndza – od Elżbiety i Jacka Dziedzic z rodziną

PIĄTEK – 27.11.

godz. 630 – † Stanisława Jagosz – od wnuka Adama z rodziną

godz. 1730 – † Urszula Tracz – od Eli i Sławka Wojtusiak z synem

SOBOTA – 28.11.

godz. 630 – † Anna Homel – od Joanny i Kazimierza Adamiec

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Marzena Knapek – od Staszka Piecucha z rodziną

† Rafał Paśko – od PZHGołębi Pocztowych oddz. Lipowa

† Karol Kiełbas – od Barbary i Tadeusza Jagosz

† Jan Gruszka – od Katarzyny Kliś z rodziną

† Ilza Caputa – od sąsiadów Zofii Duraj z mężem

† Ryszard Konior – od rodziny Biegunów i Kupczaków

† Tadeusz Małysiak – od Kazimierza Ciurla

† Genowefa Romel – od rodziny Tomasików z Siennej

† Józef Hulbój – od Józefa i Zofii Bednarz z Siennej

† Krzysztof Polak – od Janusza i Małgorzaty Konior

† Marcin Binda – od Barbary Wąsek z rodziną

† Henryk Czulak – od rodziny Piegzów

† Marek Mrowiec – od Felicji i Aleksandra Micherda

† Janusz Błaszczyk – od Rafała i Eweliny Wąsek

† Urszula Tracz – od sąsiadów Grygów

† Teresa Bryndza – od Izy i Artura Wandzel

† Piotr Duraj – od Karoliny i Andrzeja Kwaśny z Kamesznicy

† Antonina Maślanka – od Krystyny i Zdzisława Gołuch

† Władysława Semla – od Gabrysi Loranc z rodziną

† Stanisław Lalik – od rodziny Ścieszka z Żywca

† Genowefa Hankus – od Renaty Duraj z rodziną z Pietrzykowic

† Stanisław Studniarz – od rodziny Łagodzkich

† Stefania Sapeta – od rodziny Skupień

† Józef Gołuch – od rodziny Wisów i Pętlewskich

† Wiktoria Legierska – od rodzin: Szczotka i Wolny z Kamesznicy

† Kazimierz Łodziana – od Jarosława Trębacz z żoną

† Genowefa Dziki – od wnuków: Katarzyny, Gabryjeli i Szymona

† Czesława Moroń – od Szymona Sowa z rodziną

† Joanna Gołuch – od Grażyny Urbaś z mężem

† Jarosław Ścieszka – od Szymona i Adrianna Noga z rodziną

† Stanisława Kania – od Tadeusza i Elżbiety Piecuch

† Włodzimierz Błachut – od Dariusza Dziki z rodziną

† Józef Szczotka w 12 rocz. śm. z rodzicami i teściami

NIEDZIELA 29.11.

godz. 730 – † Jerzy Tomalik w 5 rocz. śm.

godz. 930 – † Anna Matonóg z mamą Elżbietą w rocz. śm.

godz. 1100 – † Józef Dudys w 13 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1730 – † Piotr Duraj – od sąsiadów Arkadiusz i Mirosławy Łukaszek