OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ODPUST KU CZCI ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

11 października 2020 r.

 

 

1. Dziś wraz z mieszkańcami Siennej przeżywamy odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej. O godz. 1030 wyruszy procesja z relikwiami św. Jadwigi Śląskiej z Placu 400-lecia Wsi Sienna. Suma odpustowa rozpocznie się o godz. 1100. Kazania głosi i sumę odpustową odprawi ks. Tomasz Chamera.

2. Pod hasłem Totus Tuus”, obchodzimy dziś XX Dzień Papieski.

Przed kościołem są zbierane datki do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z najuboższych rodzin.

3. Na codzienne nabożeństwa różańcowe zapraszamy na godz. 1645.

4. W piątek – 16 października – comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Modlitewne czuwanie rozpocznie się o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Na godz. 1530 zapraszamy na drogę krzyżową i adorację Krzyża Świętego połączone z błogosławieństwem relikwiami św. Jadwigi Śląskiej. O godz. 1615 rozpocznie się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 1645 nabożeństwo różańcowe. Msze św. odprawimy o godz. 1730. Prosimy o składanie intencji kierowanych za przyczyną św. Faustyny i św. Jadwigi Śląskiej do Bożego Miłosierdzia.

5. W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe prosimy wypisywać na specjalnie wydrukowanych kartkach, które można zabrać spod chóru. Prosimy o wyraźne i czytelne wypisywanie zmarłych. Wypominki roczne przyjmujemy do 15 listopada.

6. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej będzie w przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św.

7. Przypominamy, że do kontenerów PCK należy wrzucać odzież, obuwie, koce, pościel, itd. nadające się do użytku. Bardzo prosimy o nie pozostawianie worków przed kontenerami! Prosimy o nie pozostawianie wózków, walizek, sprzętu kuchennego czy AGD!

8. W zakrystii do nabycia ostatnie sztuki kalendarzy rolniczych; misyjnych i papieskich.