XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela Misyjna

18 października 2020 r.

UWAGA !

W NASZYM KOŚCIELE W NABOŻEŃSTWACH MOŻE UCZESTNICZYĆ 90 OSÓB.

1. Serdeczne podziękowania za udział we wspólnej modlitwie i uroczystościach z okazji odpustu ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Szczególne podziękowania kierujemy do Strażackich Pocztów Sztandarowych, Pań z KGW, Druhów z OSP, Służby Liturgicznej, Panów niosących baldachim, Dzieci Maryi, dziewczynek sypiących kwiaty.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

• we wtorek – wspomnienie św. Jana Kantego

• w czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II

• w piątek – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego

3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie na godz. 1645.

4. Na wypominki roczne przyjmujemy w zakrystii do 15 listopada. Wypominki jednorazowe prosimy wypisywać na specjalnie wydrukowanych kartkach i składać je w zakrystii po Mszach św.

5. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej zostaje odwołane !

6. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca taca będzie z przeznaczeniem na utrzymanie naszej świątyni.

7. Jutro i we wtorek rozpocznie się demontaż jednego z okien i montaż nowego okna z witrażem. Nowe okna będą miały potrójne szyby plus witraż. Na ten remont można składać ofiary w zaadresowanych kopertach lub na konto parafii.

8. Na czas ograniczeń z powodu pandemii zostają zawieszone wszystkie spotkania grup przy parafialnych.