OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01 listopada 2020 r.

1. Msze św. będą tylko w kościele o godz.: 730, 930, 1100, 1500 koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z dodatkową Mszą św. i 1730 Msza św. wieczorna. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych. Należy pobożnie nawiedzić kościół i cmentarz, przyjąć Komunię św., odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz dowolne modlitwy w intencjach Ojca św. jak również zachować wolność od przywiązania do grzechu. Zachęcamy do nawiedzenia cmentarza wieczorem. Zanieśmy wtedy na groby ubiegłoroczne świece Caritas.

2. Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. będą 630, 730, i 1730. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na godz. 1700 na nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia połączone z modlitwą za zmarłych wyczytywanych z wypominków jednorazowych.

3. W I czwartek miesiąca na msze św., o godz. 1730, adorację Najświętszego Sakramentu i spotkanie zapraszamy Róże Różańcowe.

4. W I piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 1630.

5. Do chorych z posługą sakramentalną udajemy się tylko w sytuacji zagrożenia życia.

6. Na wypominki roczne prosimy składać do 15 listopada.