INTENCJE MSZALNE

18.10. – 25.10.2020 r.

NIEDZIELA 18.10.

godz. 730 – † Marian Brasse z rodzicami i teściami

godz. 930 † Stefania Sapeta – od wnuczki Lucyny z córkami

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1730 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Łucji i Sławomira, z prośbą o Boże bł. i łaski

PONIEDZIAŁEK – 19.10.

godz. 630 – † Jan Mordarski – od sąsiadów Semlów

godz. 1730 – † Władysław Szczotka w 12 rocz. śm.

WTOREK – 20.10.

godz. 630 – † Rafał Paśko – od Marty i Tadeusza Siwiec

godz. 1730 – † Anna Lalik z córką Sabiną

ŚRODA – 21.10.

godz. 630 – † Anna Homel – od Edyty i Jakuba Horydyski

godz. 1730 – † Adela Sapeta w 20 r. śm. z mężem Janem, córkami: Teresą, Ilzą: synem Franciszkiem

CZWARTEK – 22.10.

godz. 630 – O Boże bł., opiekę MB dla Aleksandry w dniu urodzin – od syna Michała

godz. 1730 – † Antoni Januła z rodzicami

PIĄTEK – 23.10.

godz. 630 – † Ryszard Konior – od szwagierki Władysławy z Przyłękowa

godz. 1730 – † Wiktoria i Jan Żuławscy z prawnukiem Markiem – od syna z rodziną

SOBOTA – 24.10.

godz. 630 – † Ludwika Urbaniec – od wnuka Grzegorza z rodziną

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Marzena Knapek – od Doroty i Józefa Markiel

† Rafał Paśko – od Mariana Miśkiewicza z rodziną

† Karol Kiełbas – od sąsiadów Kosendarskich

† Jan Gruszka – od kuzynki Marysi z Józefem z Godziszki

† Ilza Caputa – od kuzynki Zofii Jakubiec

† Ryszard Konior – od Barbary i Tadeusza Jagosz

† Tadeusz Małysiak – od Sławomira Dudysa z rodziną

† Genowefa Romel – od rodziny Cyranów

† Józef Hulbój – od Tadeusza Bednarza z rodziną z Lipowej

† Krzysztof Polak – od Beaty Myśliwiec z rodziną

† Marcin Binda – od rodziny Matlaków

† Henryk Czulak – od rodziny Miziów

† Marek Mrowiec – od Pracowników działu ortopedyczno-urazowego

† Janusz Błaszczyk – od szwagra Marka z rodziną

† Urszula Tracz – od kuzyna Adama Baron z Bielska-Białej

† Stanisława Jagosz – od sąsiadów: Franciszki Noga i rodziny Tapków

† Teresa Bryndza – od Eweliny Duda z rodziną

† Piotr Duraj – od sąsiadów Beaty i Mariusza Tlałków

† Antonina Maślanka – od Elżbiety i Andrzeja Słowik z rodziną

† Władysława Semla – od Stanisława i Katarzyny Masny z rodziną

† Stanisław Lalik – od Teresy i Andrzeja Salomon

† Genowefa Hankus – od Przewodniczącej Prezydium PZEiR w Żywcu

† Stanisław Studniarz – od Jadwigi Kulec i Barbary Midor

† Stefania Sapeta – od Ireny Kublin i Anny Jakubiec

† Józef Gołuch – od sąsiadów Klimczaków

† Wiktoria Legierska – od Pracowników działu Technicznego Browaru Żywiec

NIEDZIELA 25.10.

godz. 730 – † Julian i Albina Drewniak z synem Jerzym, córką Zofią i zięciem Andrzejem

godz. 930 – † Karol Kiełbas z rodzicami i bratem

godz. 1100 – † Helena i Jan Mikos w 1 rocz. śm. – od syna Sylwestra z rodziną

godz. 1730 – † Włodzimierz Żurek – od bratanicy Wiolety z rodziną