INTENCJE MSZALNE

01.11. – 08.11.2020 r.

NIEDZIELA 01.11. – Uroczystość Wszystkich Świętych

godz. 730 – † Antonina Maślanka – od Sióstr z Róży MB Ostrobramskiej

godz. 930 – † Paweł Laksa w 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny

godz. 1100 – † Stanisław Lalik – od syna Tadeusza z Emilką i Pawłem

godz. 1500 – † † † Za zmarłych Parafian

godz. 1730 – † Andrzej Kliś w 1 rocz. śm. z rodzicami

PONIEDZIAŁEK – 02.11. Dzień Zaduszny

godz. 630 – † Za zmarłych Członków z Róży męskiej MB Królowej Polski

godz. 730 – † Karol i Stanisława Biernat

godz. 1730 – † Joanna Gołuch – od córki Joli z synem Szymonem

WTOREK – 03.11.

godz. 630 – † Genowefa Dziki – od Rady Sołeckiej Wsi Sienna

godz. 1730 – Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. w rodzinie

ŚRODA – 04.11.

godz. 630 – † Karol i Franciszka Łodziana z synem Janem

godz. 1730 – † Maria Huzarska z córką Stanisławą – od Barbary i Henryka

CZWARTEK – 05.11.

godz. 630 – † Karolina i Karol Golec z córką, synem i zięciem

godz. 1730 – † Czesława Moroń – od szwagra Romana Barcik z Żywca

PIĄTEK – 06.11.

godz. 630 – † Kazimierz Łodziana – od rodziny Staszków

godz. 630 –†Wiktoria Legierska – od koleżanek Basi

godz. 1730 – W intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 07.11.

godz. 630 – † Anna Homel – od Jolanty i Krzysztofa Żyrek

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Marzena Knapek – od Józefy Śleziak

† Rafał Paśko – od Leszka Kumorka z rodziną

† Karol Kiełbas – od Artura Wandzla z rodziną

† Jan Gruszka – od kuzyna Józka i Jolki z Bugaja

† Ilza Caputa – od sąsiadów Jacka i Izy Duraj

† Ryszard Konior – od rodziny Handzlików z Leśnej

† Tadeusz Małysiak – od Elżbiety i Stanisława Zuziak z rodziną

† Genowefa Romel – od Genowefy Turczak

† Józef Hulbój – od Szymona i Katarzyny Bednarz z rodziną

† Krzysztof Polak – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego ZSP w Brzuśniku

† Marcin Binda – od rodzin Sanetra i Czarnota

† Henryk Czulak – od wujostwa Jolanty i Michała Tomasików

† Marek Mrowiec – od sąsiadów Sermaków

† Janusz Błaszczyk – od Marii Sikora

† Urszula Tracz – od Joanny Gołuch z rodziną

† Stanisława Jagosz – od Marii Ścieszka

† Teresa Bryndza – od Tomasza Piętki z rodziną

† Piotr Duraj – od sąsiadów Marzeny i Jana Pietrzak

† Antonina Maślanka – od Moniki i Łukasza Borak

† Władysława Semla – od Jadwigi Hojdys z córką

† Stanisław Lalik – od Danuty i Mirosława Toczek z rodziną

† Genowefa Hankus – od Róży MB Królowej Pokoju

† Stanisław Studniarz – od rodziny Midorów z Zarzecza

† Stefania Sapeta – od wnuka Grzegorza z Radziechów

† Józef Gołuch – od Stanisławy, Anny i Edmunda z rodzinami

† Wiktoria Legierska – od rodziny ze Zwardonia

† Kazimierz Łodziana – od sąsiadów Dobijów

† Genowefa Dziki – od wnuków: Jana, Antoniego i Aleksandry

† Czesława Moroń – od Krystyny Moroń

† Joanna Gołuch – od Andrzeja i Wandy Binda z rodziną

† Jolanta Wiśniewska – od rodziny i przyjaciół

NIEDZIELA 08.11.

godz. 730 – † Bronisława Tlałka w 24 rocz. śm.

godz. 930 – † Aniela i Józef Błachut z zięciem Edwardem

godz. 1100 – † Bernard Howaniec – od Jarka Bindy z rodziną

godz. 1730 – † Jan Legut w 4 rocz. śm.