OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020 r.

1. W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła. Kazania i sumę odpustową odprawi ks. Bogusław Kastelik, Ojciec Duchowny z Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Do wspólnej modlitwy na sumie o godz. 1100 zapraszamy wszystkich parafian – szczególnie Panie z KGW, Strażaków, poczty sztandarowe, Radę Parafialną, dziewczynki do sypania kwiatów, służbę liturgiczną i wszystkie grupy parafialne. Prosimy przygotować sztandary i feretrony. Spowiedź przed uroczystością odpustową będzie w sobotę w trakcie adoracji.

2. Co roku w rocznicę konsekracji kościoła odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszym kościele odbędzie się ona w najbliższą sobotę. Rozpocznie się o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Od godz. 1530 do 1630 do adoracji zapraszamy mieszkańców Leśnej, od godz. 1630 do 1730 – mieszkańców Siennej, od godz. 1730 do 1830 mieszkańców Twardorzeczki i Radziechów. Adorację zakończymy przed wieczorną Mszą św. o godz. 1830. Program czuwań jest na plakatach.

3. Zapraszam chętne osoby do porządków i plewienia wokół kościoła przed odpustem – w czwartek od godz. 1600.

4. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca taca będzie na koszty sprzątania kościoła, środki czystości i kwiaty.

5. Dziś przed kościołem można dowolnymi ofiarami wesprzeć działalność Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów.

6. Przypominam, że do końca września można wspierać akcję pomocy poszkodowanym w wypadku autobusowego z Zespołu Mały Haśnik z Żabnicy. Pieniądze składane do jednej ze skarbon przeznaczone będą na rehabilitację najbardziej poszkodowanych.

7. Informuję, że rocznica I Komunii św. uczniów klas V będzie w niedzielę 12 października na Mszy św. o godz. 1100.

8. Rada Ekonomiczna i Parafialna dziękuje za ofiary na wymianę okien i renowację witraży. Zebrano kwotę: 17.460 zł.