XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

13 września 2020 r.

• w poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Św.

• we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

• w środę – wspomnienie Świętych Korneliusza i Cypriana

• w piątek – święto św. Stanisława Kostki

2. W piątek – 18 września – comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Modlitewne czuwanie rozpocznie się o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 1530 będzie droga krzyżowa i adoracja Krzyża Świętego połączone z błogosławieństwem relikwiami św. Charbela. O godz. 1615 rozpoczniemy się cichą adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 1745 Róże różańcowe poprowadzą modlitwę różańcową. Msze św. odprawimy o godz. 1830. Prosimy o składanie intencji kierowanych za przyczyną św. Faustyny i św. Charbela do Bożego Miłosierdzia.

3. Uczniów klas VIII pragnących przygotowywać się do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców zapraszamy w piątek na wieczorną mszę św. Po mszy św. będzie spotkanie informacyjne.

4. Chłopców pragnących wstąpić do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek na wieczorną Msze św.

5. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów oraz ich rodziców do wspólnego grilowania w ogrodzie na plebanii w przyszłą niedziele o godz. 1500. Zapraszamy również lektorów Seniorów.

6. Za tydzień będzie można wesprzeć działalność Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów składając dowolne ofiary do puszek.

7. Dziś Rada Ekonomiczna i Duszpasterska zbiera dobrowolne ofiary na wymianę okien i renowacje witraży.