INTENCJE MSZALNE

27.09. – 04.10.2020 r.

NIEDZIELA 27.09. – Uroczystość odpustowa ku czci Św. Michała Archanioła

godz. 730 – † Antoni Stefko w 10 rocz. śm.

godz. 930 – † Michał i Zofia Caputowie

godz. 930 – † Józef Hulbój – od rodziny Dziedziców

godz. 1100 Za Parafian – Suma odpustowa

godz. 1830 – † Jolanta Wiśniewska – od Marii Chodkiewicz z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 28.09.

godz. 630 – † Zofia i Jan Knapek z rodzicami

godz. 1830 – † Anna Piątek z mężem i rodzicami

WTOREK – 29.09.

godz. 630 – † Michał Knapek – dar modlitwy z okazji imienin

godz. 1830 – † Maria i Michał Piecuch – od wnuczki Michaliny

ŚRODA – 30.09.

godz. 630 – † Michał i Elżbieta Ryszka ze swatową Józefą

godz. 1830 – † Józef Dec w 8 rocz. śm. i zmarli z rodziny

CZWARTEK – 01.10.

godz. 630 – O wiarę, nadzieję, miłość, o uzdrowienie duszy i ciała wg Woli Bożej dla syna Bartka i wnuka Igora

godz. 1730 – † Krzysztof Wisła w 10 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1730 – † Stanisław Studniarz – od rodziny Matlasów

PIĄTEK – 02.10.

godz. 630 – † Genowefa Hankus – od Moniki Wisła

godz. 630 – † Stanisław Lalik – od Eleonory Zoń z Żywca

godz. 1730 – † Msza św. wypominkowa

SOBOTA – 03.10.

godz. 630 – W intencji chorych nawiedzanych w I sobotę miesiąca

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Marzena Knapek – od Zofii Habla z Kopca

† Rafał Paśko – od Zarządu Gminnego OSP w Lipowej

† Karol Kiełbas – od rodziny Gowin

† Jan Gruszka – od Krzysztofa Gruszki z rodziną

† Bolesław Szanda – od Czesława Kowalczyka z rodziną

† Ilza Caputa – od Bernardyny Howaniec z rodziną

† Ryszard Konior – od rodziny Kiełbasów

† Tadeusz Małysiak – od Danuty Micorek z rodziną

† Genowefa Romel – od Anety Fijak z rodziną

† Józef Hulbój – od Marii i Piotra Krzuś z rodziną

† Krzysztof Polak – od Justyny Szczypka z synami

† Marcin Binda – od sąsiadów Supłatów

† Henryk Czulak – od Danuty i Jana Śleziak

† Marek Mrowiec – od sąsiada Bożeny Pawlus z rodziną

† Janusz Błaszczyk – od Małgorzaty i Irka Najbor z Bielska

† Urszula Tracz – od Sylwii Kosterna z rodziną

† Stanisława Jagosz – od Sławomira Gaweł z rodziną

† Teresa Bryndza – od Ewy i Janusza Kluka

† Piotr Duraj – od rodziny Sroków z Łękawicy

† Antonina Maślanka – od sąsiadki Zosi Sowa z mężem

† Władysława Semla – od rodziny Kubień z Żabnicy

† Stanisław Lalik – od współpracowników syna Tadeusza z ZS Ogrodniczych w BB

† Genowefa Hankus – od rodziny Biernat

† Stanisław Studniarz – od Agaty i Roberta Zwardoń

NIEDZIELA 04.10.

godz. 730 – † Józef Sapeta w 20 rocz. śm. z żoną Michaliną i córką Danutą

godz. 930 – rez. Matuszek

godz. 1100 – † Anna i Julian Kubica z córką Elżbietą

godz. 1730 – O Boże bł. dla rodzin: Krista, Kowalewicz i Zawadzki