INTENCJE MSZALNE

20.09. – 27.09.2020 r.

NIEDZIELA 20.09.

godz. 730 – † Piotr Bednarz w 29 rocz. śm. z dziadkami

godz. 930 – † Karol i Karolina Noga

godz. 1130 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Lilianna Krynicka

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Rady Gminy Lipowa

PONIEDZIAŁEK – 21.09.

godz. 630 – † Józef Wolny w 16 rocz. śm.

godz. 1830 – Dziękczynna za błogosławieństwo, doznane łaski przez Pracowników i Kursantów OSK NieDzielny Kierowca w kolejnym roku pracy.

WTOREK – 22.09.

godz. 630 – † Genowefa Hankus – od koleżanek i kolegów z Przetwórni

godz. 1830 – † Stanisław Piecuch – od cioci Michaliny Habdas z rodziną

ŚRODA – 23.09.

godz. 630 – † Stanisław Lalik – od Współpracowników z działu „UTWARDZALNIA”

godz. 1830 – † Bronisław i Stefania Sapeta z córka i zięciem

CZWARTEK – 24.09.

godz. 630 – † Władysława Semla – od Krystyny i Andrzeja Mrowiec z rodziną

godz. 1830 – O dary Ducha Św. i opiekę Bożą w dorosłym życiu dla Ani

PIĄTEK – 25.09.

godz. 630 – † Antonina Maślanka – od Marii Noga

godz. 1830 – † Michał Knapek w 9 rocz. śm. z ojcem Michałem w 5 rocz. śm.

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od brata Daniela z rodziną

SOBOTA – 26.09.

godz. 630 – † Albin Droździk – od rodziny Homlów i Szopów

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Marzena Knapek – od Jolanty Wolny

Rafał Paśko – od Zarządu Powiatowego OSP w Żywcu

† Karol Kiełbas – od Pawła i Beaty Kliś

† Jan Mordarski – od Marii i Stanisława Śliwa z Lipowej

† Jan Gruszka – od Ady i Wojtka Promer

† Bolesław Szanda – od swatów Marii i Jana Kowlaczyk z rodziną

† Ilza Caputa – od Agaty i Grzegorza Habdas z rodziną

† Ryszard Konior – od Barbary i Marka Biegun z Lipowej

† Tadeusz Małysiak – od Grzegorza Lach z rodziną

† Genowefa Romel – od Asi, Ilony i Mariusza Kiełbas

† Józef Hulbój – od Barbary i Gabriela Łodziana z dziećmi

† Krzysztof Polak – od Lucyny Dziergas z rodziną

† Marcin Binda – od sąsiadów Dudysów

† Henryk Czulak – od rodziny Studniarz

† Marek Mrowiec – od sąsiada Dariusza Gruszka z rodziną

† Janusz Błaszczyk – od Agaty i Jacka Pieróg z Grzechyni

† Urszula Tracz – od Ewy Jarco z Hali Boraczej

† Stanisława Jagosz – od Katarzyny Gaweł-Łoboziak z rodziną

† Teresa Bryndza – od kuzynki Haliny ze Stalkierz

† Piotr Duraj – od Lucyny z rodziną z Rychwałdu

† Antonina Maślanka – od rodziny Maślanków z Wieprza

† Władysława Semla – od rodziny Pawlik z Żabnicy

† Stanisław Lalik – od brata Jana Lalik z rodziną

† Genowefa Hankus – od Izabeli i Tadeusza Biegun z rodziną

NIEDZIELA 27.09. – Uroczystość odpustowa ku czci Św. Michała Archanioła

godz. 730 – † Antoni Stefko w 10 rocz. śm.

godz. 930 – † Michał i Zofia Caputowie

godz. 930 – † Józef Hulbój – od rodziny Dziedziców

godz. 1100 Za Parafian – Suma odpustowa

godz. 1830 – † Jolanta Wiśniewska – od Marii Chodkiewicz z rodziną