INTENCJE MSZALNE

30.08. – 06.09.2020 r.

NIEDZIELA 30.08.

godz. 730 – † Józef Micorek w 5 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 930 – Dziękczynna za opiekę i zdrowie, z prośbą o zbawienie i spotkanie Stwórcy w swoim życiu oraz nie schodzenie z Jego drogi dla Karola

godz. 1100 – † Anna Barteczko w 7 rocz. śm. z mężem i rodzicami

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane Boże dary, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski

PONIEDZIAŁEK – 31.08.

godz. 630 – † Krzysztof Polak – od Wychowawcy, Rodziców i Uczniów klasy VI a ZSP w Leśnej

godz. 1830 – † Franciszek Piątek z żoną i rodzicami

WTOREK – 01.09.

godz. 630 – † Józef Hulbój – od Jolanty i Józefa Mrowiec z dziećmi

godz. 800 – O dary Ducha Św. dla nauczycieli i uczniów

godz. 1830 – † Antonina Maślanka – od Agnieszki i Wandy Maślanka

ŚRODA – 02.09.

godz. 630 – † Stefan Wolny z rodzicami

godz. 1830 – † Piotr Duraj – od siostry Teresy z mężem

CZWARTEK – 03.09.

godz. 630 – † Stanisława Jagosz – od Łukasza Biegun z rodziną

godz. 1830 – † Tadeusz Małysiak – od sąsiadki Krystyny Wróbel z rodziną

PIĄTEK – 04.09.

godz. 630 – † Rozalia i Wiktor Jura

godz. 630 – † Marcin Binda – od Marii i Henryka Zwierzyna

godz. 1830 – W intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 05.09.

godz. 630 – W intencji chorych z naszej parafii

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Marzena Knapek – od Piotra i Sylwii Mrowiec

† Rafał Paśko – od kolegi Michała Dudysa z rodziną

† Karol Kiełbas – od Barbary Bednarz

† Jan Mordarski – od Jana i Krystyny Borowiec

† Jan Gruszka – od sąsiadów Semików i Pasierbków

† Bolesław Szanda – od rodziny Danuty Matusik z synem Jarosławem

† Ilza Caputa – od wnuczki Marzeny z rodziną

† Ryszard Konior – od Haliny i Wojciecha Zuziak z Lipowej

† Tadeusz Małysiak – od Marii Cader z córką Ewą

† Genowefa Romel – od Moniki i Marka Białek

† Józef Hulbój – od Katarzyny Bednarz i Tomasza Sajbor z Lipowej

† Krzysztof Polak – od Dyrekcji i Pracowników ZSP Lipowa

† Marcin Binda – od Jarosława Bednarz z rodziną

† Henryk Czulak – od swatów Nogów ze Sporysza

† Marek Mrowiec – od szwagierki Wiesławy Jakubiec

† Janusz Błaszczyk – od rodzin: Stawik, Niklas, Dułaj z Przygodzic

† Urszula Tracz – od Tadeusza Pieczary z synem Patrykiem

† Stanisława Jagosz – od rodziny Pluta z Pewli Wielkiej

† Teresa Bryndza – od Małgorzaty i Sebastiana Kokoszka

† Piotr Duraj – od sąsiadów Janotów

† Antonina Maślanka – od Józefa Leguta z rodziną

NIEDZIELA 06.09.

godz. 730 – † Stanisława Baron w 30 rocz. śm. z mężem Karolem

godz. 930 – † Genowefa i Gustaw Cisek oraz † Jan i Henryka Wojtusiak w rocz. śm.

godz. 1100 – † Mieczysław Kaczmarski – od córki Ewy z rodziną

godz. 1830 – † Czesław Noga w 15 rocz. śm.