INTENCJE MSZALNE

23.08. – 30.08.2020 r.

NIEDZIELA 23.08.

godz. 730 – † Ludwika i Franciszek Polak z synami, synową i zięciami

godz. 930 – † Antoni Kumorek w 9 rocz. śm.

godz. 1100 – † Anna Homel – od rodziny Droździków

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od kuzynów i kuzynek z rodziny Żmij

PONIEDZIAŁEK – 24.08.

godz. 700 – † Stanisława Jagosz – od wnuczki Elżbiety z rodziną

godz. 1830 – † Janusz Błaszczyk – od Łukasza i Marii Damek z synami

WTOREK – 25.08.

godz. 700 – † Krzysztof Polak – od Wychowawcy, Rodziców i Uczniów klasy V b ZSP w Leśnej

godz. 1830 – † Urszula Tracz – od kuzyna Wiesława Barona z żoną

ŚRODA – 26.08. – uroczystość NMP Częstochowskiej

godz. 700 – † Andrzej Kliś

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Sióstr z Róży MB Częstochowskiej i ich rodzin

CZWARTEK – 27.08.

godz. 700 – † Marcin Binda – od Agnieszki i Grzegorza Zwierzyna

godz. 1830 – † Czesław Tomasik w 1 rocz. śm.

PIĄTEK – 28.08.

godz. 700 – † Paulina i Karol Miś z synami: Józefem, Andrzejem i Mieczysławem

godz. 1830 – O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla Magdaleny Kupczak w dniu 40 urodzin

SOBOTA – 29.08.

godz. 700 – † Bernard Howaniec – od syna Dominika

godz. 1830 Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Marzena Knapek – od FIRMY TOMBUD z Biernej

Rafał Paśko – od kolegów z Leśnej

† Karol Kiełbas – od Romana Kociołek z synem Marcinem

† Jan Mordarski – od rodziny Waluś

† Jan Gruszka – od Wandy Szczotka z rodziną

† Bolesław Szanda – od Doroty i Aleksandra Jura z rodziną

† Ilza Caputa – od Pracowników Administracyjno-Technicznej SP w Radziechowach

† Ryszard Konior – od Tadeusza i Marii Żak z rodziną z Przyłękowa

† Krzysztof Potasiak – od sąsiadki Cendrzakowej i Kastelików

† Tadeusz Małysiak – od sąsiadki Danuty Tracz z rodziną

† Genowefa Romel – od Anny Kijas z synem Marcinem

† Józef Hulbój – od Iwony i Wacława Sternak z rodziną z Bujakowa

† Krzysztof Polak – od Haliny i Wojciecha Zuziak z Lipowej

† Marcin Binda – od sąsiadów Magdaleny i Tomasza Ryszka

† Henryk Czulak – od Ali z córką i zięciem

† Marek Mrowiec – od siostrzeńca Sebastiana Midor

† Janusz Błaszczyk – od siostrzeńców Michała i Pawła

† Urszula Tracz – od Janiny i Jerzego Mrózek

† Stanisława Jagosz – od siostrzeńca Wiesława Mucharskiego

† Teresa Bryndza – od Henryka i Doroty Pietraszko z Radziechów

† Piotr Duraj – od sąsiadów Kamińskich i Nogowej

NIEDZIELA 30.08.

godz. 730 – † Józef Micorek w 5 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 930 – Dziękczynna za opiekę i zdrowie, z prośbą o zbawienie i spotkanie Stwórcy w swoim życiu orz nie schodzenie z Jego drogi dla Karola

godz. 1100 – † Anna Barteczko w 7 rocz. śm. z mężem i rodzicami

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane Boże dary, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski