INTENCJE MSZALNE

16.08. – 23.08.2020 r.

NIEDZIELA 16.08.

godz. 730 – † Marcin Binda – od żony Genowefy z córką

godz. 930 – † Karol i Franciszka Łodziana z synem Janem

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1830 – † Henryk Czulak – od żony

PONIEDZIAŁEK – 17.08.

godz. 700 – † Stanisława Jagosz – od rodziny z Wieprza

godz. 1830 – † Władysław Matlak w 1 rocz. śm.

WTOREK – 18.08.

godz. 700 – † Helena Wolna z mężem Janem i synem Józefem

godz. 1830 – † Urszula Tracz – od Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Siennej

ŚRODA – 19.08.

godz. 700 – † Janusz Błaszczyk – do Zdzisławy Czanieckiej z synem Arturem i Sabiny Supłat z rodziną

godz. 1830 – † Franciszek Semik z zoną Anną i zmarli z rodziny

CZWARTEK – 20.08.

godz. 700 – † Karol, Maria i Stefania Zarzeccy

godz. 1830 – † Stanisława Jagosz – od wnuczki Teresy z rodziną

PIĄTEK – 21.08. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 700 – † Urszula Tracz – od Moniki i Ryszarda Raczek z Koszarawy

godz. 700 – † Tadeusz Małysiak – od Piotra i Mariana Pach

godz. 1830 – O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 22.08.

godz. 700 – † Józef Habdas w 1 rocz. śm.

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Marzena Knapek – od Marka Loranca z rodziną

Rafał Paśko – od Franciszka Kuśnierza z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od sąsiadów Białków

† Karol Kiełbas – od Ilony Pawlus z rodziną

† Jan Mordarski – od Małgorzaty i Zbigniewa Szczechowicz

† Jan Gruszka – od Mirosława i Sebastiana

† Bolesław Szanda – od Krzysztofa i Anastazji Motyka z rodziną

† Ilza Caputa – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w Radziechowach

† Ryszard Konior – od Krzysztofa Machnickiego z rodziną z Lipowej

† Krzysztof Potasiak – od Muzańskich z Polkowic

† Tadeusz Małysiak – od sąsiadki Genowefy Knapek z córką Katarzyną

† Genowefa Romel – od swatowej Władysławy Ledniowskiej

† Józef Hulbój – od sąsiadów Wandy Andrzeja Binda odziną

† Krzysztof Polak – od Moniki Jończyk z rodziną

† Marcin Binda – od Uli i Janusza Habdas z córką z Moszczanicy

† Henryk Czulak – od Joli i Macieja Obrockich z dziećmi

† Marek Mrowiec – od siostrzeńca Dominika Midor

† Janusz Błaszczyk – od Anny i Dariusza Wandzel z dziećmi

† Urszula Tracz – od Stanisławy i Józefa Wisła

† Stanisława Jagosz – od wnuka Grzegorza

† Marta i Józef Michalscy z synem Romanem

† Sylwester Habdas z rodzicami i teściami

NIEDZIELA 23.08.

godz. 730 – † Ludwika i Franciszek Polak z synami, synową i zięciami

godz. 930 – † Antoni Kumorek w 9 rocz. śm.

godz. 1100 – † Anna Homel – od rodziny Droździków

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od kuzynów i kuzynek z rodziny Żmij