OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lipca 2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

    • w poniedziałek – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

    • w środę – wspomnienie św. Bonawentury

    • w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel

    • w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy

2. W przyszłą niedzielę z racji święta patrona kierowców św. Krzysztofa, po Mszach św., na parkingu dokonamy obrzędu poświęcenia pojazdów mechanicznych. Każdy kierowca otrzyma pamiątkę. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia przeznaczymy na czekające nas remont okien witrażowych.

3. W piątek – 17 lipca – comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Modlitewne czuwanie rozpocznie się o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Na godz. 1530 zapraszamy na drogę krzyżową i adorację Krzyża Świętego połączone z błogosławieństwem relikwiami św. Szymona z Lipnicy. O godz. 1615 rozpocznie się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu. Na 1745 zapraszamy Róże Różańcowe na nabożeństwo różańcowe. O godz. 1830 będzie Msza św., zakończona nabożeństwem wstawienniczym przy relikwiach. Prosimy o składanie intencji kierowanych za przyczyną św. Faustyny do Bożego Miłosierdzia. Na godz. 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski przy Grocie MB.

4. Spotkanie Rady parafialnej i ekonomicznej będzie w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.