INTENCJE MSZALNE

12.07. – 19.07.2020 r.

NIEDZIELA 12.07.

godz. 730 – † Wiktoria Kublin w 7 rocz. śm. z mężem Stanisławem

godz. 930 – † Zdzisław Dobosz z rodzicami i teściami

godz. 1100 – † Stanisław Bednarz w 10 rocz. śm. – od żony Lucyny

godz. 1100 – † Bernard Howaniec – od Adama z rodziną

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Karol Kiełbas – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZSP w Leśnej

PONIEDZIAŁEK – 13.07.

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od wychowawczyni, rodziców i uczniów kl. 2 ZSP w Leśnej

godz. 1830 – † Józef Hulbój – od sąsiadów Burzców

WTOREK – 14.07.

godz. 700 – † Ilza Caputa – od wnuczki Agnieszki z rodziną

godz. 1830 – † Tadeusz Małysiak – od Wiesława i Wiesławy Lach

godz. 1830 – † Bolesław Szanda – od Pracowników SP w Lipowej

ŚRODA – 15.07.

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – †Jan Mordarski – od chrześniaka Kamila Binda

godz. 1830 – † Marzena Knapek – od Bogusławy Firlejczyk z rodziną

CZWARTEK – 16.07.

godz. 700 – O zdrowie syna Tomasza

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od siostry Basi z rodziną

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od wujka Idziego i Anieli Urbańskich

PIĄTEK – 17.07. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 700 – † Anna Homel – od Andrzeja Habdasa z rodziną

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – O Boże miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 18.07.

godz. 700 † Andrzej Gaweł w 3 rocz. śm.

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Hubert Caputa – od Henryka Korzim

Rafał Paśko – od rodziny Suchanków

Marzena Knapek – od Jadwigi i Władysława Juraszka z Radziechów

† Krzysztof Wróbel – od rodziny Jakubców ze Słotwiny

† Karol Kiełbas – od Teresy i Leonarda Mytych

† Jan Mordarski – od Krystyny i Mieczysława Mędrzak

† Anna Homel – od Iwony i Sławomira Golasik

† Jan Gruszka – od Mariusza Majdaka z synem Szczepanem

† Bolesław Szanda – od Anny Semik z rodziną

† Bernard Howaniec – od Grzegorza Kublin z rodziną

† Ilza Caputa – od sąsiadów Barbary i Ryszarda Czulak

† Ryszard Konior – od Małgorzaty i Stanisława Jasek z rodziną

† Genowefa Wisła – od Piotra Śliwa z Joanną

† Krzysztof Potasiak – od kolegi Józefa Gibasa

† Tadeusz Małysiak – od Elżbiety i Jana Kot z synami

† Ludwika Urbaniec – od Zawalskich z Lipowej

† Genowefa Romel – od rodziny Habla

† Józef Hulbój – od rodziny Owsianka i Kupczak

† Józef Kliś – od Michaliny Habdas z rodziną

† Krzysztof Polak – od Janiny Pogan z rodziną

NIEDZIELA 19.07.

godz. 730 – † Romana Jura w 17 rocz. śm.

godz. 930 – † Stefan Rus w 10 rocz. śm. z żoną Barbarą

godz. 930 – † Albin Droździk – od Ewy Bistyga z rodziną

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Zuzanna Kantyka; Kacper Pawlus

godz. 1830 – W intencji wnuków o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo