INTENCJE MSZALNE

05.07. – 12.07.2020 r.

NIEDZIELA 05.07.

godz. 730 – † Władysław Kupczak w 15 rocz. śm.

godz. 930 – † Aniela i Józef Łabaś z synem Andrzejem i rodzicami

godz. 1100 – † Albin Droździk – od Czesławy Ciurla z synem Józefem

godz. 1100 – Franciszek Pietrzak – od syna Zdzisława z rodziną

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Benedykt Staszek w 19 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 06.07.

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – † Waleria Mucha z zięciem Romanem Michalskim

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od sąsiadów Małysiaków i Dudysów

WTOREK – 07.07.

godz. 700 – † Władysław Janota w 10 rocz. śm.

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Bożeny i Marka Kocierz

godz. 1830 – † Józef Hulbój – od Kazimierza Bednarza z żoną

ŚRODA – 08.07.

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – † Włodzimierz Żurek – od Patrycji Giri z mężem i córką

godz. 1830 – † Ludwika Urbaniec – od wnuczki Angeliki z mężem

CZWARTEK – 09.07.

godz. 700 – W intencji Bogu wiadomej

godz. 1830 – † Tadeusz Małysiak – od wnuczki Małgorzaty z mężem i córką

godz. 1830 – † Ryszard Konior – od Pracowników DOMENA NOVA

PIĄTEK – 10.07.

godz. 700 – † Anna Homel – od Pracowników Magazynu Puszkownia BROWAR ŻYWIEC

godz. 1830 – † Ilza Caputa – od rodziny Chaberskich

godz. 1830 – † Bernard Howaniec – od Sylwii Jakubiec z mamą

SOBOTA – 11.07.

godz. 700 † Edward Skolarz – od sąsiadów z Radziechów: Elżbiety Hojdys i Andrzeja Pieronek

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Hubert Caputa – od Piotra i Sabiny Korzim z rodziną

Rafał Paśko – od Mateusza Błachuta

Marzena Knapek – od wujka Józefa Tracza z rodziną z Radziechów

† Krzysztof Wróbel – od Pań z KGW Sienna

† Karol Kiełbas – od Ewy i Józefa Urbańskich

† Jan Mordarski – od Marcelego i Jana Nykiel

† Anna Homel – od Gabrieli i Romana Kufel z synem

† Jan Gruszka – od działu księgowości i kadr spółki INFOMEX

† Bolesław Szanda – od Krystyny Czapnik z rodziną z Żywca

† Bernard Howaniec – od sąsiadów Zoniów

† Ilza Caputa – od Beaty i Pawła Kliś z rodziną

† Ryszard Konior – od sąsiadów Kubiców

† Genowefa Wisła – od Sylwii Cieślińskiej z rodziną z Bielska

† Krzysztof Potasiak – od sąsiadki Elżbiety Habdas

† Tadeusz Małysiak – od Koleżanek córki Doroty z CZASZY

† Ludwika Urbaniec – od Zofii Wilusz z Lipowej

† Genowefa Romel – od Stanisława Studniarz

† Józef Hulbój – od Tomasza Owsianka z rodziną

† Józef Kliś – od Jadwigi i Andrzeja Binda

† Krzysztof Polak – od Elżbiety i Marcina Hałas

NIEDZIELA 12.07.

godz. 730 – † Wiktoria Kublin w 7 rocz. śm. z mężem Stanisławem

godz. 930 – † Zdzisław Dobosz z rodzicami i teściami

godz. 1100 – † Stanisław Bednarz w 10 rocz. śm. – od żony Lucyny

godz. 1100 – † Bernard Howaniec – od Adama z rodziną

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Karol Kiełbas – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZSP w Leśnej