XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 czerwca 2020 r.

1. Na kończące się we wtorek nabożeństwa ku czci Bożego Serca zapraszamy codziennie na godz. 1800.

• w poniedziałek – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

• w piątek – święto św. Tomasza

3. Róże Różańcowe zapraszamy na modlitewne spotkanie w czwartek na wieczorną Msze św. Po Mszy będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkanie Róże będzie także w niedzielę po porannej Mszy św.

4. W I piątek miesiąca spowiedź będzie od godz. 1730. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za dusze wypominane.

5. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzimy w sobotę w godz. od 800 do 1100. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

6. Przypominamy, że przez okres wakacji (już od jutra) w dni powszednie Msze św. są odprawiane rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1830. Do spowiedzi św. zapraszamy 15 minut przed Mszami św.

7. Informuję, że kapłan przebywający na urlopie codziennie odprawia Msze św. za zmarłych z Mszy św. zbiorowych, odprawianych w ciągu roku w soboty.