OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

21 czerwiec 2020 r.

1. Na nabożeństwa ku czci Bożego Serca zapraszamy codziennie na godz. 1800.

2. Kalendarz liturgiczny:

    • w środę – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. We wtorek – 23 czerwca o godz. 1700 ksiądz biskup Antoni Długosz udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII. Młodzież wraz z rodzicami zapraszamy na spotkania formacyjne – dziś na wieczorną Mszę św. oraz jutro – w poniedziałek na wieczorną Mszę św., po której będzie spowiedź dla kandydatów, ich rodziców i świadków. We wtorek zapraszamy do kościoła na godz. 1630 na modlitewne czuwanie przed uroczystością. Ta Msza św. będzie dla uczniów klas VIII również kończącą rok szkolny i katechetyczny.

4. W związku z obostrzeniami sanitarnymi dotyczącymi zakończenia roku szkolnego, spowiedź oraz Msze św. na zakończenie będą: dla klas VII, VI i V w środę – spowiedź od godz. 1730 a następnie Msza św. o godz. 1800; dla klas IV, III, II i I w czwartek – spowiedź od godz. 1730 a następnie Msza św. o godz. 1800

5. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni i prowadzone inwestycje.

6. Przypominamy i dzisiejszej akcji krwi, która trwa do godz. 1300.

7. Wychodząc z kościoła proszę o zabranie darmowej gazetki.