INTENCJE MSZALNE

28.06. – 05.07.2020 r.

NIEDZIELA 28.06.

godz. 730 – † Ignacy Stefko z rodzicami i teściami

godz. 730 – † Anna Homel – od wnuka Adama z zoną Martyną

godz. 930 – † Barbara Sapeta – od rodziny Sermaków i Stanisławy Sowa

godz. 930 – † Albin Droździk – od Jadwigi i Eugeniusza Słapów

godz. 1100 – † Edmund Piotrowski w 28 rocz. śm.

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Bogumiła Białek – od Angeliki i Adriana

PONIEDZIAŁEK – 29.06.

godz. 700 – † Stefan Lipchen

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830 – † Piotr Faber z ojcem Janem

godz. 1830 – † Wiesława Wyleciał – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników PCKPiU w Żywcu

WTOREK – 30.06.

godz. 700 – † Adela i Jan Dybczak

godz. 1830 – † Augustyn Hojdys – od rodziny Miziów i Rubysów z Żywca

godz. 1830 – † Adam Tarka – od Janusza Stasicy z rodziną

ŚRODA – 01.07.

godz. 700 – † Marzena Knapek – od sąsiadów Wolszów

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od brata Mariusza z rodziną

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od Idziego i Genowefy Urbańskich z rodziną

CZWARTEK – 02.07.

godz. 700 – W intencji chorych z naszej Parafii

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od Domu Zmartwychwstania z Lipowej Wspólnoty Galilea

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od Sióstr z Róży MB Fatimskiej

PIĄTEK – 03.07.

godz. 700 – † Anna Homel – od Piotra Sapety z rodziną

godz. 700 – † Bolesław Szanda – od Pracowników Przedszkola w Lipowej

godz. 700 – † Ludwika Urbaniec – od wnuczki Izabeli z mężem

godz. 1830 – W intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 04.07.

godz. 700 † Adam Kliś z rodzicami

godz. 700 – Bogu wiadoma

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Hubert Caputa – od rodziny Pałasz

† Rafał Paśko – od Eweliny i Konrada Wójcik

† Marzena Knapek – od kuzynki Renaty Kobza

† Krzysztof Wróbel – od kolegi Szymona z pracy z Łodygowic

† Karol Kiełbas – od Danuty i Józefa Kosiec

† Andrzej Skrycki – od sąsiadów Durajów

† Jan Mordarski – od Kazimierza i Jolanty Lalik

† Anna Homel – od sąsiadów Biegunów

† Jan Gruszka – od chrześnicy Magdaleny Gruszka

† Bolesław Szanda – od Marii i Henryka Knapek z Twardorzeczki

† Bernard Howaniec – od Daniela Paśko z rodziną

† Ilza Caputa – od kolegów i koleżanek z AQUAPARKU

† Ryszard Konior – od kolegi Jacka Janoty z rodziną

† Genowefa Wisła – od Jolanty Mędrzak z rodziną z Godziszki

† Krzysztof Potasiak – od kolegi Pawła Klisia z żoną

† Tadeusz Małysiak – od Kierownika Biura Wysyłek ŚRUBENA

† Ludwika Urbaniec – od prawnuka Piotra

† Stanisław Jeziorski – od Roberta Klisia z zoną i córką

† Genowefa Romel – od Moniki Pytlarz z rodziną

† Józef Hulbój – od Janusza Gibas z Leśnej

† Józef Kliś – od sąsiadów Wiesława i Lucyny Faber z rodziną

† Krzysztof Polak – od Czesławy Ciurla z synem Józefem

† Czesław Krzuś w 31 rocz. śm. z rodzicami i teściami

NIEDZIELA 05.07.

godz. 730 – † Władysław Kupczak w 15 rocz. śm.

godz. 930 – † Aniela i Józef Łabaś z synem Andrzejem i rodzicami

godz. 1100 – † Albin Droździk – od Czesławy Ciurla z synem Józefem

godz. 1100 – rez. Pietrzak

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Benedykt Staszek w 19 rocz. śm.