INTENCJE MSZALNE

21.06. – 28.06.2020 r.

NIEDZIELA 21.06.

godz. 730 – † Helena i Jan Kublin w rocz. śm.

godz. 730 – † Józef Kliś – od brata Kazimierza z żoną

godz. 930 – † Mieczysław Handzlik z ojcem Janem

godz. 930 – † Ludwika Urbaniec – od wnuczki Iwony

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1830 – † Karol Kiełbas – od wnuków: Mariusza, Pawła i Filipa

PONIEDZIAŁEK – 22.06.

godz. 630 – † Kazimiera i Bolesław Zielińscy

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Rady Rodziców ZSP w Leśnej

godz. 1830 – † Józef Hulbój – od rodziny Semlów

WTOREK – 23.06.

godz. 630 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Zielińskich

godz. 630 – † Genowefa Romel – od wnuka Wojciecha i Natalii

godz. 630 – † Tadeusz Małysiak – od sąsiadów Zofii i Antoniego Wakuła z rodziną

godz. 1700 – Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

ŚRODA – 24.06.

godz. 630 – † Ryszard Konior – od Wójta Gminy Lipowa z Pracownikami

godz. 1830 – Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – klasy VI – VIII

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Wychowawczyni, Rodziców i Uczniów klasy VIII ZSP Leśna

godz. 1830 – † Włodzimierz Żurek – od Agaty Żurek

CZWARTEK – 25.06.

godz. 630 – † Ilza Caputa – od rodziny Pasierbków

godz. 1830 – Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – klasy I – V

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Wychowawczyni, Rodziców i Uczniów klasy I ZSP Leśna

godz. 1830 – † Zofia Biegun w 10 rocz. śm. z mężem Karolem

PIĄTEK – 26.06.

godz. 630 – † Krzysztof Wróbel – od sąsiadów Ani i Jacka Harężlaków z dziećmi

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla Sióstr z Róży MB Nieustającej Pomocy i ich rodzin

godz. 1830 – O Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra i Pawła oraz Bożą opiekę dla Rodzin z Kręgu Domowego Kościoła

SOBOTA – 27.06.

godz. 630 † Władysław Matlak z rodzicami

godz. 630 – † Edward Skolarz – od Magdy Mazur i Ani Dziergas

godz. 1300Komunia św. rodzinna

godz. 1830 Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Hubert Caputa – od Katarzyny i Jacka Czerwieniec z rodziną ze Sporysza

Rafał Paśko – od Iwony i Mariusza Biernat

Marzena Knapek – od kuzynki Barbary Kobza

† Krzysztof Wróbel – od sąsiadki Janiny Pawlus z synem

† Karol Kiełbas – od Renaty i Stanisława Jakubiec z rodziną

† Andrzej Skrycki – od Arka i Bogusi Urbańskich

† Jan Mordarski – od wujka Józefa Lalik

† Anna Homel – od Pawła Homel z rodziną

† Jan Gruszka – od barta Floriana z rodziną

† Bolesław Szanda – od Marii Matlak-Kołodziej z synami

† Bernard Howaniec – od Basi Biernat z rodziną

† Ilza Caputa – od Katarzyny i Marcina Cender z rodziną

† Ryszard Konior – od kolegi Tadeusza Pietraszko z rodziną z Lipowej

† Genowefa Wisła – od Stanisławy i Andrzeja Jakubiec

† Krzysztof Potasiak – od koleżanki Barbary Czulak z mężem

† Tadeusz Małysiak – od Pracowników z Pakowni Lekkiej ŚRUBENA

† Ludwika Urbaniec – od wnuczki Klaudii z rodziną

† Stanisław Jeziorski – od sąsiadów Ewy i Sylwestra Mikos z synami

† Genowefa Romel – od Celiny Cebrat z rodziną

† Józef Hulbój – od Anastazji i Krzysztofa Motyka

† Józef Kliś – od sąsiadów Bachniaków i Lachów

† Krzysztof Polak – od Ewy i Józefa Bistyga

† Daniela Nowakowska w 6 rocz. śm. – od wnuków: Szymona i Anety

NIEDZIELA 28.06.

godz. 730 – † Ignacy Stefko z rodzicami i teściami

godz. 730 – † Anna Homel – od wnuka Adama z zoną Martyną

godz. 930 – † Barbara Sapeta – od rodziny Sermaków i Stanisławy Sowa

godz. 930 – † Albin Droździk – od Jadwigi i Eugeniusza Słapów

godz. 1100 – † Edmund Piotrowski w 28 rocz. śm.

godz. 1200 – Komunia św. rodzinna

godz. 1830 – † Bogumiła Białek – od Angeliki i Adriana