INTENCJE MSZALNE

14.06. – 21.06.2020 r.

NIEDZIELA 14.06.

godz. 730 – Dziękczynna z okazji urodzin Władysława Mikociaka, prosząc o Boże bł., opiekę MB Rychwałdzkiej na dalsze lata

godz. 930 – Dziękczynna za 18 lat Michała z prośbą o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo

godz. 930 – Dziękczynna w 1 rocz. ślubu Eweliny i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz. 1100 – O dary Ducha Św., Boże bł., opiekę MB dla Szymona Urbaś w dniu 18 urodzin

godz. 1830 – † Andrzej Skrycki – od syna Mateusza z żoną i teściami

godz. 1830 – † Ludwika Urbaniec – od syna Józefa z żoną

PONIEDZIAŁEK – 15.06.

godz. 630 – † Anna Homel – od Wiesława i Jolanty Szemik

godz. 1830 – O dar urodzajów i Boże bł. w pracach polowych – od mieszkańców Leśnej górnej

godz. 1830 – † Hubert Caputa – od pracowników Firmy Usługi Budowlane Podgórski

WTOREK – 16.06.

godz. 630 – † Adam Tarka – od sąsiadki Marii Zawada

godz. 630 – † ks. Andrzej Urbański

godz. 1830 – † Jan i Joanna Dudys z synami: Józefem i Mieczysławem

ŚRODA – 17.06.

godz. 630 – † Rafał Paśko – od sąsiadów Semlów

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od Janusza i Lucyny Stasica

godz. 1830 – † Augustyn Hojdys – od Kowalskich z Juszczyny

CZWARTEK – 18.06.

godz. 630 – † Marzena Knapek – od koleżanek z produkcji SEVS CABIND Leśnianka

godz. 1830 – O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla Leokadii Grzonka w rocznicę urodzin

godz. 1830 – † Stanisław Fijak w 11 rocz. śm. z rodzicami i teściami

PIĄTEK – 19.06. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Bernard Howaniec – od Wiolety i Krzysztofa Wala z dziećmi

godz. 630 – † Ilza Caputa – od wnuczki Justyny z rodziną

godz. 630 – † Genowefa Wisła – od kolegów syna: Sebastiana Rybarskiego, Tomasza Gowina

godz. 1830 – O miłosierdzie Boże dla nas i świata całego

SOBOTA – 20.06.

godz. 630 Dziękczynna za 80 lat życia Anny Matlak z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Joanny i Michała Kulczyńskich

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Hubert Caputa – od Alicji Łaciak z rodziną

Rafał Paśko – od Moniki i Dariusza Paździorko

Marzena Knapek – od kuzynki Ireny Mikusek z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od kuzyna Mariusza Janik z żoną i dziećmi

† Karol Kiełbas – od Michała Michalskiego z rodziną

† Andrzej Skrycki – od Damiana Grabarczyk

† Jan Mordarski – od sąsiadów Grochotów i Korycińskich z Bielska

† Anna Homel – od Renaty Janik z rodziną

† Jan Gruszka – od barta Józefa z żoną

† Bolesław Szanda – od Jadwigi i Kazimierza Jakubiec z Lipowej

† Bernard Howaniec – od kuzynki Teresy Paśko z mężem

† Ilza Caputa – od sąsiadów Podgórskich i Pielów

† Ryszard Konior – od kolegi Zbyszka Mrowiec z żoną z Lipowej

† Genowefa Wisła – od Haliny Knapik z rodziną

† Krzysztof Potasiak – od Marysi Zuziak z rodziną z Lipowej

† Tadeusz Małysiak – od swatowej Krystyny z Czechowic

† Ludwika Urbaniec – od Marcina Majchra z rodziną z Żywca

† Stanisław Jeziorski – od sąsiadów Panek i Kijas

† Genowefa Romel – od Andrzeja Biegun z rodziną

† Józef Hulbój – od Marii Kupczak z rodziną z Lipowej

† Józef Kliś – od rodziny Jakubiec z Trzebini

† Jolanta Wiśniewska – od Grażyny Pytlik z rodziną

† Krzysztof Polak – od Barbary z rodziną

NIEDZIELA 21.06.

godz. 730 – † Helena i Jan Kublin w rocz. śm.

godz. 730 – † Józef Kliś – od brata Kazimierza z żoną

godz. 930 – † Mieczysław Handzlik z ojcem Janem

godz. 930 – † Ludwika Urbaniec – od wnuczki Iwony

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1830 – † Karol Kiełbas – od wnuków: Mariusza, Pawła i Filipa