INTENCJE MSZALNE

07.06. – 14.06.2020 r.

NIEDZIELA 07.06.

godz. 730 – † Czesław Łodziana z rodzicami

godz. 930 – † Marzena Knapek – od Koleżanek z Produkcji SEVS CABIND Leśnianka

godz. 930 – O Boże bł. w pracach polowych, dar urodzaju – od mieszkańców Leśnej dolnej

godz. 1100 – O Boże błogosławieństwo dla Stasia i Antosia

godz. 1830 – † Krzysztof Szumski

godz. 1830 – † Karol Kiełbas – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w Radziechowach

PONIEDZIAŁEK – 08.06.

godz. 630 – † Anna Homel – od Zuzanny Lalik z rodziną

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od Ireny i Zdzisława Ryszka

godz. 1830 – † Jolanta Wiśniewska – od brata i bratowej

WTOREK – 09.06.

godz. 630 – † Józef Hulbój – od Janusza Biernata z rodziną z Londynu

godz. 1830 – † Helena Bronikowska

godz. 1830 – † Genowefa Romel – od wnuka Michała z żoną

ŚRODA – 10.06.

godz. 630 – † Ilza Caputa – od wnuczki Jadzi

godz. 1830 – O dar urodzajów i Boże bł. w pracach polowych – od mieszkańców Twardorzeczki

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od Ireny i Zdzisława Binda z rodziną z Lipowej

CZWARTEK – 11.06. – Uroczystość Bożego Ciała

godz. 730 – † Anna i Józef Jagosz

godz. 930 – Za Parafian

godz. 930 – † Piotr Firlejczyk w 4 rocz. śm. – od żony z dziećmi

godz. 930 – † Stanisława Semik z rodzicami

godz. 1100 – Rodzinna I Komunia święta

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od Właścicieli Firmy TRANSCEM

godz. 1830 – † Włodzimierz Żurek – od bratanicy Sylwii z rodziną

PIĄTEK – 12.06.

godz. 630 – † Augustyn Hojdys – od sąsiada Stefana Piątka z rodziną

godz. 1830 – † Helena i Tomasz Mrowiec z synami: Piotrem i Czesławem

godz. 1830 – † Piotr Semik – od kuzynki Agnieszki Łagosz z rodziną

SOBOTA – 13.06.

godz. 630 † Adam Tarka – od rodziny Komunieckich

godz. 630 – † Edward Skolarz – od Marcina Łukańko z rodzicami

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Hubert Caputa – od Grzesia Biel z rodziną

Rafał Paśko – od rodziny Biernat z Glinki

Marzena Knapek – od kuzynki Jadwigi Białek

Krzysztof Wróbel – od Piotra i Barbary Kublin

† Karol Kiełbas – od Bożeny Kupczak z rodziną

† Andrzej Skrycki – od rodziny Grabarczyków

† Jan Mordarski – od Czesławy i Antoniego Ciupka z synami

† Anna Homel – od Barbary i Henryka Jendzierowskich z rodziną

† Jan Gruszka – od Ireny Semla

† Bolesław Szanda – od sąsiadów Sewiołów

† Bernard Howaniec – od sąsiadów Górnych

† Ilza Caputa – od sąsiadki Marii Konior

† Ryszard Konior – od Dominiki Tomaszek-Semik z rodziną z Lipowej

† Genowefa Wisła – od Jacka Śliwy

† Krzysztof Potasiak – od Honoraty Rzepka z rodziną z Lipowej

† Tadeusz Małysiak – od sąsiadów Polaków

† Ludwika Urbaniec – od sąsiadów Legutów i Śleziaków

† Stanisław Jeziorski – od Wiesława Wandzel z rodziną

† Genowefa Romel – od Aleksandry i Piotra Kumorek

† Józef Hulbój – od sąsiadów Bass

† Józef Kliś – od bratanicy Moniki z rodziną

† Jolanta Wiśniewska – od Anny i Jana Krista z Marysią i Antoninką

† Krzysztof Polak – od Jadwigi i Lesława Jurczyk

† Włodzimierz Żurek od Ireny Semla

† Lidia Łodziana w 15 rocz. śm. z synem Kamilem

NIEDZIELA 14.06.

godz. 730 – Dziękczynna z okazji urodzin Władysława Mikociaka, prosząc o Boże bł., opiekę MB Rychwałdzkiej na dalsze lata

godz. 930 – Dziękczynna za 18 lat Michała z prośbą o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo

godz. 930 – Dziękczynna w 1 rocz. ślubu Eweliny i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz. 1100 – O dary Ducha Św., Boże bł., opiekę MB dla Szymona Urbaś w dniu 18 urodzin

godz. 1830 – † Andrzej Skrycki – od syna Mateusza z żoną i teściami

godz. 1830 – † Ludwika Urbaniec – od syna Józefa z żoną