INTENCJE MSZALNE

24.05. – 31.05.2020 r.

NIEDZIELA 24.05.

godz. 730 – † Anna i Andrzej Sroka

godz. 930 – † Wiktoria Setla z dziadkami Czesławem, Franciszkiem i Domicelą

godz. 1015 † Krzysztof Polak – od żony Anny

godz. 1100 – † Józef, Janina, Danuta Jeleśniańscy – od siostry Krystyny z Władysławem

godz. 1100 – † Jan Gruszka – od rodziny Cieślików

godz. 1830 – † Bolesław Szanda – od córki Bernadetty z mężem

PONIEDZIAŁEK – 25.05.

godz. 630 – † Aniela Greń w 30 rocz. śm. z mężem Piotrem

godz. 1830 – † Franciszek Pietrzak w 9 rocz. śm. – od żony

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od pracowników UG i Zakładu Gospodarki Komunalnej w Lipowej

WTOREK – 26.05.

godz. 630 – † Genowefa i Józef Midor z rodzicami i bratem

godz. 1830 – † Elżbieta Iwanek – od syna Henryka z Teresą i wnuczka Wiolą z mężem Kazimierzem

godz. 1830 – † Augustyn Hojdys – od rodziny Sanetrów

ŚRODA – 27.05.

godz. 630 – † Edward Skolarz – od FIRMY TOMIX MROWIEC – Wojciech Mrowiec

godz. 1830 – † Hubert Caputa – od Ewy i Mariusza Kumorek

godz. 1830 – † Adam Tarka – od Krystyny i Jana Kulas, Beaty i Mariusza Pawlus, Kasi i Dawida Szczegielniak

CZWARTEK – 28.05.

godz. 630 – † Helena Urbańska z mężem Józefem w rocz. śm.

godz. 1830 – Dziękczynna za 70 lat życia, polecając się Bożej opiece na dalsze lata

godz. 1830 – † Rafał Paśko – kd Braci Zmartwychwstania z Żywca

PIĄTEK – 29.05.

godz. 630 – † Marzena Knapek – od koleżanek z wzorcowni SEVS CABIND POLAND

godz. 1830 – † Krzysztof Wróbel – od sąsiadów Zofii i Antoniego Wakuła z rodziną

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od Bogusława Adamczyk z żoną

SOBOTA – 30.05.

godz. 630 † Ryszard Konior – od Janiny

godz. 1600 W intencji rodziny Lach

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Hubert Caputa – od koleżanki Kasi Barcik z córkami

† Bogumiła Białek – od Bożeny i Jurka Dąbkowskich

† Rafał Paśko – od Krystyny i Arkadiusza Binda

† Marzena Knapek – od Dyrekcji i pracowników Przedszkola w Pisarzowicach

† Krzysztof Wróbel – od sąsiadki Anny Stefko

† Karol Kiełbas – od Marii i Krzysztofa Sidor

† Andrzej Skrycki – od Tomasza Owsianka z rodziną

† Jan Mordarski – od Czesławy i Marcina Jagiełło

† Anna Homel – od Teresy z Osojca

† Jan Gruszka – od brata Adama, siostry Mirosławy i Doroty

† Bolesław Szanda – od Haliny Stebel z rodziną

† Bernard Howaniec – od kolegi Marka Matlaka z rodzina

† Ilza Caputa – od Wacława Caputy z żoną

† Ryszard Konior – od kuzyna Aleksandra Walaszek z Lipowej

† Genowefa Wisła – od Marii Śliwa z rodziną

† Krzysztof Potasiak – od Michaliny Habdas z rodziną

† Tadeusz Małysiak – od sąsiadów Barbary i Stefana Foder

† Ludwika Urbaniec – od sąsiadki Urszuli i Tadeusza Sufa

† Włodzimierz Żurek – od kuzynki Zofii Majewskiej z mężem i dziećmi

† Stanisław Jeziorski – od Agaty i Marcina Wandzel z rodziną

† Genowefa Romel – od Kamili i Damiana Micorek

† Józef Hulbój – od Łukasza Tlałka

† Józef Kliś – od bratanicy Izabeli z rodziną

† Jolanta Wiśniewska – od sąsiadów Stanisławy i Wiesława Pióro

† Krzysztof Polak – od Katarzyny i Piotra Habdas

NIEDZIELA 31.05.

godz. 730 – † Joanna i Władysław Bednarz

godz. 930 – † Bolesław Szanda – od wnuka Andrzeja z żoną Zuzanną i córką Mają

godz. 1015 – † Barbara Sapeta – od sąsiadów Ewy i Dariusza Urbaniak

godz. 1100 – † Franciszek Sapeta w 27 rocz. śm. z rodzicami Adelą i Janem

godz. 1200 – Rodzinna I Komunia święta

godz. 1830 – † Jan Gruszka – od Adama, Marysi i Edka z rodzinami ze Słotwiny