INTENCJE MSZALNE

29.03. – 05.04.2020 r.

UWAGA !!!

Bardzo proszę zwrócić uwagę na godziny odprawianych Mszy  św. 

NIEDZIELA 29.03.

godz. 730 – † Alojzy Wątroba w 17 rocz. śm.

godz. 930 – † Henryk Dudys w 18 rocz. śm. z żoną Cecylią

godz. 1015 – Dziękczynna za 94 lata życia Karoliny z prośbą o Bożą opiekę, wsparcia MB i zdrowie na dalsze lata – od dzieci, wnuków i prawnuków

godz. 1100 – † Aniela Hernas w 1 rocz. śm.

godz. 1645 – † Helena Biernat – od Zofii Czubek, Janiny Knapek i Lucyny Wisła

godz. 1730 – † Aniela Matlas – od Andrzeja Cendra z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 30.03.

godz. 630 – † Andrzej Skrycki – od Teresy i Bogdana Piecuch z rodziną

godz. 1800 – † Stanisław Strzałka – od Oazy Domowego Kościoła w Leśnej

godz. 1830 – † Jan Moroń w 10 rocz. śm. z żoną Salomeą

WTOREK – 31.03.

godz. 630 – Dziękczynna za 75 lat życia Michała z prośbą o Bożą opiekę, wsparcia MB i zdrowie

godz. 1830 – † Anna Adamczyk – od syna Bogusława

ŚRODA – 01.04.

godz. 630 – † Władysław i Maria Dudka z rodzicami

godz. 1830 – † Tadeusz Małysiak – od żony

CZWARTEK – 02.04.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od prof. Grzegorza Zająca z klasą IV AT

godz. 1800 – † Augustyn Hojdys – od Pracowników Laboratorium Szpitala w Żywcu

godz. 1830 – † Piotr Semik – od Włodzimierza Czarnoty z Trzebini

PIĄTEK – 03.04.

godz. 630 – † Władysław Pawlus z synem Romanem

godz. 1800 – † Hubert Caputa – od Andrzeja i Wandy Binda z córką Anną

godz. 1830 – † Adam Tarka – kd sąsiadów Habdasów, Dudysów i Małysiaków

SOBOTA – 04.04.

godz. 630 – W intencji chorych z naszej parafii

godz. 630 – † Edward Skolarz – od Jakuba Damka z rodziną

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Michała Mika z Radziechów

Hubert Caputa – od rodziny Biegun z Leśnej

Bogumiła Białek – od Lidii i Dariusza Rzeszótko

Rafał Paśko – od Małgorzaty i Zbigniewa Kaźmierkiewicz

Marzena Knapek – od Barbary Porębskiej i Anny Mrowiec z Lipowej

Krzysztof Wróbel – od cioci Zofii Józefa Klecza z Rychwałdku

† Barbra Sapeta – od Magdy i Alka Górnych z rodziną

† Karol Kiełbas – od Anny i Grzegorza Niemczyckich

† Andrzej Skrycki – od wujka Mariana z rodziną

† Andrzej Kliś – od sąsiadki Celiny Stefko

† Jan Mordarski – od rodzin: Blaszczak i Pojda z Goczałkowic

† Anna Homel – od Sebastiana Michulec z rodziną

† Jan Gruszka – od Piotra i Jadwigi Skalskich z rodziną

† Bolesław Szanda – od Bogusławy Zuziak, Renaty Wieczorek, Barbary Rybarskiej i Dariusza Nikla

† Bernard Howaniec – od kuzynki Ani z rodziną

† Ilza Caputa – od Julii i Karola Wandzel

† Ryszard Konior – od sąsiadki Jadwigi Skryckiej z dziećmi i rodziną

† Genowefa Wisła – od Danuty i Roberta Wróbel

† Krzysztof Potasiak – od Matlaków i Barteczków

NIEDZIELA 05.04.

godz. 730 – † Maksymilian i Stanisława Duda z rodzicami

godz. 930 – † Jan Handzlik z synem Mieczysławem

godz. 1015 – † Edward Skolarz w 1 rocz. śm. – od żony

godz. 1100 – † Felicja Piotrowska w 19 rocz. śm.

godz. 1830 – † Jan Mordarski – od Ewy i Marcina