INTENCJE MSZALNE

09.02. – 16.02.2020 r.

NIEDZIELA 09.02.

godz. 730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Sióstr z Róży MB Ostrobramskiej z Siennej

godz. 930 – † Adam Sewera w 14 rocz. śm.

godz. 930 – † Czesław Tomasik – od rodzin Klisiów

godz. 1100 – O dary Ducha Św., Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Klaudii w dniu 18 urodzin

godz. 1100 – † Władysław Matlak – od rodzin Zoniów i Źlików

godz. 1730 – † Czesław Polak w 12 rocz. śm. z rodzicami i teściami

PONIEDZIAŁEK – 10.02.

godz. 630 – † Anna Homel – od sąsiadki Marysi Sapeta z rodziną

godz. 1730 – † Krzysztof Potasiak – od mamy

godz. 1730 – † Grzegorz Caputa – od Marii Ciurla z rodziną

WTOREK – 11.02.

godz. 630 – Dziękczynna za 80 lat życia Genowefy Matlak, z prośbą o Boże., opiekę MB i zdrowie

godz. 1730 – † Czesław Tomasik – od Barbary i Zdzisława Piątek z rodziną

godz. 1730 – † Zofia Szemik – od Zarządu i Pracowników Beskidzkiego Centrum Medycznego BB

ŚRODA – 12.02.

godz. 630 – † Bernard Howaniec – od kuzynki Janiny Waligóra z mężem

godz. 1730 – † Ilza Caputa – od córki Małgorzaty z mężem Stanisławem

CZWARTEK – 13.02.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żywcu z Radnymi i Pracownikami Biura Rady

godz. 1730 – † Edward Skolarz – od Henryka Matlaka z rodziną

godz. 1730 – † Bogumiła Białek – od Piotra Jakubca z rodziną

PIĄTEK – 14.02.

godz. 630 – † Marzena Knapek – od sąsiadów Foderów

godz. 1730 – † Krzysztof Wróbel – od sąsiadki Anny Polak

godz. 1730 – † Józef Habdas – od swatowej Małgorzaty Dudys

SOBOTA – 15.02.

godz. 630 – † Maria Kubica w 3 rocz. śm. z mężem Marianem i rodzicami

godz. 630 – † Edward Skolarz – od Mateusza i Karoliny Kozioł z dziećmi

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Magdaleny i Adama Worków

Hubert Caputa – od Lidii i Sławomira Łobodów z rodziną

Bogumiła Białek – od Barbary i Bogusława Przeworczyk z rodziną

Rafał Paśko – od Pracowników działu Projektowania i Rozwoju FAMED Żywiec

Marzena Knapek – od Rozalii i Jerzego Janik z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od Pawła i Barbary Rozmus z rodziną

† Andrzej Płonka – od Ewy Myrta

† Józef Habdas – od sąsiadów Raszka

† Ryszard Komuniecki – od sąsiadki Kupczakowej

† Barbra Sapeta – od Krzysztofa Orlickiego z rodziną

† Karol Kiełbas – od Dominiki Fic z rodziną

† Andrzej Skrycki – od Bogusława Kuchejda z Dorotą

† Andrzej Kliś – od Piotra Kubicy z rodziną

† Albin Droździk – od rodziny Jakubców i Mrowców

† Jan Mordarski – od Marii i Mieczysława Kaleta z Godziszki

† Anna Homel – od szwagra Mariana z żoną i Marzeną z Bujakowa

† Jan Gruszka – od Krzysztofa Zyzak z rodziną z Wieprza

† Bolesław Szanda – od Doroty Caputa z rodziną

† Bernard Howaniec – od chrześniaczki Alicji Urbańskiej z rodziną

† Ilza Caputa – od Anny i Tadeusza Michalskich z Lipowej

† Ryszard Konior – od Agaty i Marcina Wandzel z dziećmi

† Genowefa Wisła – od Grzegorza i Lucyny Smółka z rodziną

† Krzysztof Potasiak – od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola ner II w Żywcu

NIEDZIELA 16.02.

godz. 730 – † Julian Fijak w 14 rocz. śm. z żoną Czesławą i rodzicami

godz. 730 – † Genowefa Wisła – od córki Małgorzaty

godz. 930 – † ks. Andrzej Urbański – od Marii i Łukasza Damek z dziećmi

godz. 930 – † Jan Gruszka – od syna Dariusza z rodziną

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Msza św. z okazji rocznicy urodzin i chrztu: Pola Sewera; Artur Biernat

godz. 1730 – † Maria Pietraszko w 21 rocz. śm.