INTENCJE MSZALNE

12.01. – 19.01.2020 r.

NIEDZIELA 12.01.

godz. 730 Maria Piętka w 10 rocz. śm.

godz. 730 O Boże bł. dla Aleksandra w 2 rocz. urodzin, dla Jego Rodziców, Dzidków i Babć

godz. 930 † Kazimiera Binda w 20 rocz. śm. z mężem Władysławem

godz. 1100 Mieczysław Pawlus w 3 rocz. śm.

godz. 1100 † Ryszard Komuniecki – od rodziny Ryszków

godz. 1730 Stanisław i Helena Dutka z zięciem

PONIEDZIAŁEK – 13.01.

godz. 630 – † Bolesław Szanda – od Siostry Jadwigi Janik z rodziną

godz. 630 – † Jan Gruszka – od OSP z Bystrej

godz. 630 – † Anna Homel – od Magdaleny i Piotra Setla z Lipowej

WTOREK – 14.01.

godz. 630 Jan Mordarski – od chrześnicy Małgosi z rodziną

godz. 630 – † Albin Droździk – od Zakładu Oczyszczania Miasta Spółki BESKID Żywiec

godz. 630† Andrzej Kliś – od koleżanek i kolegów z klasy z SP

ŚRODA – 15.01.

godz. 630 – † Karol Kiełbas – od Sióstr z Róży MB Śnieżnej

godz. 630 – † Józef Habdas – od Elżbiety i Janusza Torzewskich

godz. 630 – † Władysław Matlak – od Mołdyszowej i Stokłosów

CZWARTEK – 16.01.

godz. 630 – † Krzysztof Wróbel – od chrzestnej z mężem

godz. 630 – † Marzena Knapek – od sąsiadów Harężlaków

godz. 630 – † Rafał Paśko – od cioci Gosi Skolarz z rodziną

PIĄTEK – 17.01.

godz. 630 – † Marian Chwil w 6 rocz. śm.

godz. 630 – † Bogumiła Białek – od Andrzeja Olesińskiego z Wilkowic

godz. 630 – † Adam Tarka – od sąsiadów Andrzeja i Zdenki Matlak z rodziną

godz. 1730O Miłosierdzie Boże dla nas i świata całego

SOBOTA – 18.01.

godz. 630 Henryk Kociołek w 1 rocz. śm. – od żony i dzieci

godz. 1630Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Danuty i Dariusza, z prośbą o Bożą opiekę

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia EUROBESKIDY

Hubert Caputa – od Marii i Agnieszki Konior z rodziną

Bogumiła Białek – od Urszuli i Stanisław Łoboda

Rafał Paśko – od Andrzeja i Katarzyny Oleksiak z dziećmi

Marzena Knapek – od Dawida Komunieckiego z rodziną

Leszek Łodziana – od Ireny Maślanka z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od kuzyna Marcina Mrózek z rodziną

† Andrzej Płonka – od Mirosława Folwarcznego

† Józef Habdas – od Krystyny i Józefa Jasek z Lipowej

† Ryszard Komuniecki – od pracowników Utrzymania Ruchu PONAR

† Barbra Sapeta – od Bogusławy Semla

† Karol Kiełbas – od rodzin: Panek i Kijas

† Andrzej Skrycki – od rodziny Kotarba

† Andrzej Kliś – od Zofii i Stanisława Stawarz

† Albin Droździk – od Ireny i Bogdana Droździk

† Jan Mordarski – od Ani i Michała Bratko z Brennej

† Anna Homel – od Jacka Sapety z Dorotą

† Jan Gruszka – od Barbary Soleckiej z rodziną z Bystrej

† Bolesław Szanda – od rodziny Cichowskich

NIEDZIELA 19.01.

godz. 730 – † ks. Andrzej Urbański – od Pań z KGW Sienna

godz. 930 – Dziękczynna za 95 lat życia Eugenii, prosząc o Boże bł., opiekę MB i zdrowie

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Szymon Urbański, Izabela Urbańska, Krzysztof Sromek

godz. 1730 – † Czesław Urbański w 1 rocz. śm.