NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12 STYCZNIA 2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia:

• w piątek – wspomnienie św. Antoniego

• w piątek zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Czuwanie przy relikwiach Świętej Faustyny i św. Józefa Sebastiana Pelczara rozpoczniemy w godzinę śmierci Chrystusa – o godz. 1500 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zgodnie z objawioną przez Chrystusa prośbą, a zapisaną w „Dzienniczku” przez św. Faustynę, czuwanie w godzinie śmierci naszego Zbawiciela będziemy kontynuować modlitwą Drogi Krzyżowej i adoracją Krzyża, które rozpoczniemy o godz. 1530. Na godz. 1630 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu, a na 1645 na modlitwę różańcową (na to czuwanie szczególnie zapraszamy Róże Różańcowe). O godz. 1730 odprawiana będzie Msza św.

2. Osoby, które przy wpłatach ofiar do księgi Rady Parafialnej oddawali bankowe dowody wpłat proszeni są ich odebranie z zakrystii, celem dokonania rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

3. Wizyta duszpasterska kolęda:

12.I. – niedziela – od godz. 1330

• Sienna górna – ul. Św. Jadwigi Śl. 189-165, ul. Brzoskwiniowa, ul. Czereśniowa, ul. Wiśniowa, ul. Jabłoniowa – ks. D

• Sienna górna – ul. Leszczynowa, ul. Św. Jadwigi Śl. 163-139 – ks. Pł

13.I. – poniedziałek – godz. 1430

• Sienna górna – ul. Św. Jadwigi Śl. 137-93 – ks. D

• Sienna środkowa – ul. Św. Jadwigi Śl. 91-51 – ks. Pł

14.I. – wtorek – od godz. 1430

• Sienna dolna – ul. Św. Jadwigi Śl. 49-1, ul. Limbowa – ks. Pł

• Sienna dolna – ul. Śliwkowa, ul. Św. Jadwigi Śl. 2-8, ul. Klonowa – ks. P

15.I. – środa – od godz. 1430

• Sienna dolna – ul. Cyprysowa, ul. Św. Jadwigi Śl. 12-32, ul. Jałowcowa, ul. Orzechowa, ul. Olchowa – ks. Pł