IV NIEDZIELA ADWENTU

22 grudnia 2019 r.

1. Wraz z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach bardzo dziękujemy za piękny prezent dla chorych na Święta Bożego Narodzenia w postaci 11 litrów krwi i 3 nowych dawców Szpiku Kostnego. W ubiegłą niedzielę w akcji wzięło udział 30 osób.

2. We wtorek Wigilia. Na ostatnie roraty zapraszamy na godz. 630. Na tę Msze św. szczególnie zapraszamy rodziny zmarłych od ostatniej wigilii. Za nich zostanie odprawiona Msza św., a następnie wręczymy rodzinom tych zmarłych znicze ze światłem betlejemskim, które zaniesiecie na groby bliskich. Wszystkich zachęcamy by przynieść znicze i zapalić je betlejemskim światłem, które przyniosą na tę Msze św. harcerze.

3. O północy zapraszamy na Msze św. pasterską. Taca z pasterki przeznaczona jest na utrzymane Diecezjalnego Domu Samotnej Matki w Bielsku-Białej.

4. W środę – Boże Narodzenie. Msze św. będą o godz.: 730, 930, 1100 i 1230 . W pierwszy dzień świąt nie ma wieczornej Mszy św. Na Msze św. na godz. 1100 zapraszamy wszystkie dzieci, które tradycyjnie zapraszamy w strojach z betlejemskiej szopki.

5. W czwartek – Święto św. Szczepana – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona będzie na KUL i UP JPII.

6. W przyszłą niedzielę, ostatnią niedzielę miesiąca taca będzie na utrzymanie naszego kościoła.

7. W dniach 24 do 26 kwietnia (piątek, sobota i niedziela) organizujemy 3-dniową, autokarową pielgrzymkę do Lwowa, Krzemieńca i okolic. Zapisy do połowy stycznia w zakrystii. Program i informacje w zakrystii.

7. Plan wizyty duszpasterskiej – kolęda:

27.XII. – piątek – od godz. 0900

• Leśna nad kościołem – ul. Jagodowa, ul. Św. Andrzeja Boboli, ul. Św. Michała Arch. 131-141, ul. Sportowa, ul. Migdałowca, ul. Dereniowa, ul. Św. Michała Arch. 147-157 – ks. Pł

• Leśna górna – ul. Hibiskusowa, ul. Św. Michała Archanioła 159-163, ul. Żurawinowa, ul. Jeżynowa, ul. Malinowa (nieparzyste) – ks. P

• Leśna górna – ul. Malinowa (parzyste), ul. Św. Michała Archanioła 167-173, ul. Lilakowa, ul. Tarninowa, ul. Morwy – ks. D

28.XII. – sobota – od godz. 0900

• Leśna górna – ul. ul. Św. Michała Archanioła 179-197, ul. Złotliny, ul. Wiązowa, ul. Wawrzynka, ul. Żylistka, ul. Agrestowa – ks. D

• Leśna górna – ul. Borówkowa, ul. Aroniowa, Azaliowa, ul. Berberysowa, ul. Św. Michała Archanioła 192-188, ul. Kameliowa, ul. Bukszpanowa – ks. P

• Leśna górna – ul. ul. Św. Michała Arch. 186-182, ul. Śnieguliczki, ul. Porzeczkowa – ks. Pł

29.XII. – niedziela – od godz. 1330

• Leśna górna – ul. Forsycji, ul. Hortensji, ul. Św. Michała Archanioła 178-174, ul. Krzewuszki – ks. Pł

• Leśna górna – ul. Żarnowca, ul. Św. Michała Arch. 170-164, ul. Czeremchowa – ks. D