INTENCJE MSZALNE

29.12.2019 – 05.01.2020 r.

NIEDZIELA 29.12.2019

godz. 730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Pań z KGW Leśna

godz. 930 – † ks. Andrzej Urbański – od brata Józefa z rodziną

godz. 930 – † Jan Gruszka – od żony Grażyny

godz. 1100 – † Helena Biernat – od wnuczki Urszuli Konior z rodziną

godz. 1100 – † Zofia Pietraszko z rodzicami

godz. 1730 – † Marzena Knapek – od rodziny Chowańców z Bystrej

PONIEDZIAŁEK – 30.12.

godz. 630 – † Bronisław Tlałka w 13 rocz. śm.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od kolegi Stanisława Handerka z rodziną

godz. 630 – † Hubert Caputa – od Wiesława Wolnego

WTOREK – 31.12.

godz. 630 † Adam Tarka – od Marii i Józefa Mrowiec

godz. 1730 – † Jan Gruszka – od sąsiadów: Byrdowej, Gancarzy i Grygów

godz. 1730† Władysław Binda w 11 rocz. śm. z żoną Kazimierą

godz. 1730 † Stefan Czaicki z bratem Karolem i rodzicami

ŚRODA – 01.01. – Nowy Rok

godz. 730 – O Boże bł. dla mieszkańców Siennej – od kolędników z Siennej

godz. 930 – † Stanisław Noga

godz. 1100 – † Bogumiła Białek – od Eli i Jacka Dziedzic z rodziną

godz. 1100 – † Jan Wisła w 24 rocz. śm. z żoną Weroniką i synem Krzysztofem

godz. 1730 – † ks. Andrzej Urbański – od Sołtysa Bogusława Biernata i Rady Sołeckiej

godz. 1730 – † Albin Droździk – od syna z żoną

CZWARTEK – 02.01.

godz. 630 – † Anna Homel – od brygady budowlanej Stacji Paliw MIXPOL Łodygowice

godz. 630 – † Jan Mordarski – od koleżanek i kolegów Firmy TRANSCEM

godz. 1730 – † Monika i Józef Szpila

PIĄTEK – 03.01.

godz. 630 – † Genowefa Midor z mężem Józefem i rodzicami

godz. 630 – † Albin Droździk – od Stacji Obsługi i Transportu Spółki BESKID ŻYWIEC

godz. 630 – † Andrzej Kliś – od Janiny i Stanisława Poprawa

godz. 1730 – W intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 04.01.

godz. 630 – W intencji chorych z naszej Parafii

godz. 630 – † Zofia Szemik – od sąsiadów Janik i Nikiel

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Beaty i Włodzimierza Kliś

Hubert Caputa – od Anny i Zbigniewa Lach z rodziną

Adam Tarka – od chrześniaczki Anny Płoskonka z rodziną

Edward Skolarz – od rodziny Kozłów

Bogumiła Białek – od Pracowników Firmy DA-WI

Rafał Paśko – od Zosi Jakubiec

Marzena Knapek – od Janiny i Wiesława Komunieckich

Leszek Łodziana – od Haliny i Józefa Gowin z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od cioci Basi z mężem

† Andrzej Płonka – od cioci Zofii Dybczak z córką Agnieszką

† Józef Habdas – od rodziny Potasiaków

† Ryszard Komuniecki – od Magdaleny Klinot z rodziną

† Barbra Sapeta – od siostry Teresy Hubka z rodziną z Węgierskiej Górki

† Karol Kiełbas – od Antoniego Wróbla z Żywca

† Andrzej Skrycki – od kolegi Tadeusza Kruk z Żywca

† Andrzej Kliś – od kuzynki Aldony z rodziną

† Albin Droździk – od Danuty i Stanisława Ficek

† Jan Mordarski – od Jadwigi Bratko

† Anna Homel – od Stacji Paliw MIXPOL Bielsko-Biała i Wola

† Jan Gruszka – od Pauliny i Piotra Sołtysik z dziećmi z Bystrej

† Adam Tarka w 1 rocz. śm.

NIEDZIELA 05.01.2020

godz. 730 – † Julia Bednarz w 34 rocz. śm. z mężem Bronisławem i wnukiem Piotrem

godz. 930 – † Teofila i Stanisław Domardzcy w rocz. śm. z synami

godz. 930 – † Andrzej Skrycki – od córki Moniki z mężem i dziećmi

godz. 1100 – † Barbara Rus w 1 rocz. śm.

godz. 1100 – † Karol Kiełbas – od córki Sabiny z mężem

godz. 1730 – † Aleksander Ścieżka w 25 rocz. śm.