INTENCJE MSZALNE

22.12. – 29.12.2019 r.

NIEDZIELA 22.12.

godz. 730 ks. Andrzej Urbański – od Elżbiety i Stanisława Zuziak z rodziną

godz. 730 Anna Homel – od męża Józefa

godz. 930 † Cecylia Dudys w 11 rocz. śm. z mężem Henrykiem

godz. 1100 O Dary Ducha Św., Boże bł. i potrzebne łaski dla Klaudii w dniu 18 urodzin

godz. 1730 † Władysław Klimonda z żoną Różyną

godz. 1730 Jan Mordarski – od siostry Anny mężem, dziećmi z rodzinami

PONIEDZIAŁEK – 23.12.

godz. 630 – † Eugenia i Stanisław Jendzierowscy i zmarli z rodziny

godz. 630 – † Anna Homel – od Pracowników Stacji MIXPOL Żywiec

godz. 1730 – † Jan Gruszka – od brata Tadeusza z żoną, córką i rodziną

godz. 1730 – † Jan Mordarski – od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi

WTOREK – 24.12.

godz. 630 – † Za zmarłych Parafian od ostatniej Wigilii

godz. 630 – † Ewa Biernat z dziadkami

godz. 630 – † Piotr Semik – od Ewy i Józefa Urbańskich z rodziną

ŚRODA – 25.12. – Boże Narodzenie

godz. 000 Za Parafian

godz. 000 Anna Matlak w 3 rocz. śm. z mężem, synem i rodzicami

godz. 000 Helena Biernat – od rodziny Cieślików

godz. 730 ks. Andrzej Urbański – od Izabeli i Jacka Duraj

godz. 930 Paweł Kuźnik – od rodziny

godz. 1100 † Bronisław i Alojza Noga

godz. 1100 † Antoni Włodarczyk w 17 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1230† Bogumiła Białek – od swatów Krystyny i Józefa Łoboda z Koconia

godz. 1230 † Edward Pietrusiak i zmarli z rodziny

CZWARTEK – 26.12. – Uroczystość Św. Szczepana

godz. 730 – † Karol i Helena Biela; † Genowefa i Karol Wisła – od wnuka Jacka z żoną

godz. 730 – † Anna i Józef Dłutko

godz. 930 – † Marian Brasse – od najbliższych

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Igor Jagosz; Adrian Micorek; Karol Kozioł

godz. 1730 – † Piotr Faber w 5 rocz. śm.

PIĄTEK – 27.12.

godz. 630 – † Genowefa Midor w 6 rocz. śm. z mężem Józefem i zmarli z rodziny

godz. 630 – † Anna Homel – od Pracowników stacji MIXPOL w Kętach

godz. 630 – † Józef Habdas – od Ewy Torzewskiej z rodziną

SOBOTA – 28.12.

godz. 630 – † Zofia Szemik – od sąsiadów Sabiny i Ryszarda Piotrowskich z synami

godz. 630 – † Grzegorz Caputa – od kuzynki Joli Mrowiec z rodziną

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Krzysztofa Śliwy

† Hubert Caputa – od Marii i Józefa Laksów

† Adam Tarka – od Marii i Juliana Płoskonka z rodziną

† Edward Skolarz – od rodziny Barutów

† Bogumiła Białek – od Joanny Białek z Żywca

† Rafał Paśko – od Kazimierza i Grażyny Łukańko z rodziną

† Marzena Knapek – od Ali i Mariusza Pawlus

† Leszek Łodziana – od Stanisławy Zielińskiej z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od Babci Józi z Rychwałdku

† Andrzej Płonka – od sąsiadów Palusów z rodziną

† Józef Habdas – od rodziny Grzegorza Habdasa

† Ryszard Komuniecki – od Józefa Leguta z rodziną

† Barbra Sapeta – od Marii Sapeta

† Karol Kiełbas – od Anny Fic z synami z Żywca

† Andrzej Skrycki – od Agaty i Grzegorza Habdas

† Andrzej Kliś – od kuzynki Ewy z rodziną

† Albin Droździk – od Eli i Bogdana Burlaga

† Jan Mordarski – od Anny Lalik z bratem Andrzejem z Twardorzeczki

† Anna Homel – od rodziny Homlów z Zagórnika

† Jan Gruszka – od Anny Grzybowskiej z Bystrej

† Kamil Łodziana z mamą Lidią

NIEDZIELA 29.12.

godz. 730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Pań z KGW Leśna

godz. 930 – † ks. Andrzej Urbański – od brata Józefa z rodziną

godz. 930 – † Jan Gruszka – od żony Grażyny

godz. 1100 – † Helena Biernat – od wnuczki Urszuli Konior z rodziną

godz. 1100 – † Zofia Pietraszko z rodzicami

godz. 1730 – † Marzena Knapek – od rodziny Chowańców z Bystrej