INTENCJE MSZALNE

05.01. – 12.01.2020 r.

NIEDZIELA 05.01.2020

godz. 730 Julia Bednarz w 34 rocz. śm. z mężem Bronisławem i wnukiem Piotrem

godz. 930 † Teofila i Stanisław Domardzcy w rocz. śm. z synami

godz. 930 † Andrzej Skrycki – od córki Moniki z mężem i dziećmi

godz. 1100 Barbara Rus w 1 rocz. śm.

godz. 1100 † Karol Kiełbas – od córki Sabiny z mężem

godz. 1730 Aleksander Ścieżka w 25 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 06.01. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

godz. 730 – †ks. Zbigniew Szychowski – od Pań z KGW Sienna

godz. 730 – † Andrzej Podziorny z teściami: Katarzyną i Dominikiem

godz. 930 – † Maria Rus w 5 rocz. śm. z mężem Wincentym

godz. 1100 – † Marzena Knapek – od chrześniaczki Klaudii

godz. 1100 – † Barbara Sapeta – od Felicji Klimczak z rodziną

godz. 1730 – † Lucjan Szczepański w 1 rocz. śm. z rodzicami i siostrą

WTOREK – 07.01.

godz. 630 – Prośba o opiekę Bożą i MB, o zdrowie dla Marii

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od kolegów i koleżanek emerytów ZS Budowlano-Drzewnych

godz. 630 – † Jan Podgórski – od Grzegorza i Agaty Habdas z rodziną

ŚRODA – 08.01.

godz. 630 – † Lidia Furgoł – od rodziny

godz. 630 – † Piotr Semik – od Władysławy i Tadeusza Czarnotów z Woli

godz. 630 – † Maria Janota – od chrześniaczki Haliny z rodziną

CZWARTEK – 09.01.

godz. 630 – † Adam Tarka – od Wioletty i Krzysztofa Wala z Lipowej

godz. 630 – † Grzegorz Caputa – od sąsiadów Krystyny i Arkadiusza Binda z dziećmi

godz. 630 – † Władysława Kuchejda – od sąsiadów Sanetrów z rodziną

PIĄTEK – 10.01.

godz. 630 – † Aniela Hernas – od Andrzeja i Teresy z Sosnowca

godz. 630 – † Edward Skolarz – od Małgorzaty i Rafała Adamczyk

godz. 630 – † Bolesław Szanda – od siostry Marii Szanda

SOBOTA – 11.01.

godz. 630 – † Maria i Jan Pietraszko

godz. 630 – † Augustyn Hojdys – od Katarzyny Zemczak z Juszczyny

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Grażyny Caputa z rodziną

† Hubert Caputa – od Agaty i Grzegorza Habdas

† Adam Tarka – od Ewy i Józefa Graca

† Edward Skolarz – od rodziny Kublinów

† Bogumiła Białek – od sąsiadów: Kazimiery i Andrzeja Janota

† Rafał Paśko – od Jacka Jakubca z żoną i dziećmi

† Marzena Knapek – od Marka Komunieckiego

† Leszek Łodziana – od Anny Piątek z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od kuzynki Anity Widuch z rodziną

† Andrzej Płonka – od kuzynki Jadwigi z rodziną

† Józef Habdas – od Anny i Stefana Jasek z Lipowej

† Ryszard Komuniecki – od rodziny Warzocha

† Barbra Sapeta – od koleżanki Małgorzaty z synem

† Karol Kiełbas – od Jarosława i Moniki Białek z synami ze Świnnej

† Andrzej Skrycki – od FIRMY KWADRAT

† Andrzej Kliś – od kuzynki Urszuli z rodziną

† Albin Droździk – od Aliny i Jerzego Kaczorowskich

† Jan Mordarski – od swatów Elżbiety i Andrzeja Bratko

† Anna Homel – od Tomasza Golasika z rodziną

† Jan Gruszka – od Iwony i Waldemara Słonka z Bystrej

† Józef Łodziana w 10 rocz. śm.

† Bolesław Szanda – od Grażyny Caputa z dziećmi

NIEDZIELA 12.01.

godz. 730 – † Maria Piętka w 10 rocz. śm.

godz. 730 – O Boże bł. dla Aleksandra w 2 rocz. urodzin, dla Jego Rodziców, Dzidków i Babć

godz. 930 – † Kazimiera Binda w 20 rocz. śm. z mężem Władysławem

godz. 1100 – † Mieczysław Pawlus w 3 rocz. śm.

godz. 1100 – † Ryszard Komuniecki – od rodziny Ryszków

godz. 1730 – † Stanisław i Helena Dutka z zięciem