10.11. – 17.11.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

10.11. – 17.11.2019 r.

NIEDZIELA 10.11.

godz. 730 – † Bronisława Tlałka w 23 rocz. śm.

godz. 930 – † Stanisław i Wiktoria Kublin z synem Jackiem

godz. 930 – † Andrzej Skrycki – od żony Jadwigi

godz. 1100 – † Stanisława Bysko w 20 rocz. śm. z mężem Czesławem, synem Eugeniuszem

godz. 1100 – † Krzysztof Wróbel – od mamy Krystyny

godz. 1730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Rady Parafialnej z Leśnej

PONIEDZIAŁEK – 11.11.

godz. 630 – Dziękczynna w dniu urodzin Stefanii za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Bożeny i Szymona Piątek z córkami

godz. 1730 – W intencji naszej Ojczyzny

godz. 1730 – † Franciszek Dziedzic z rodzicami i rodzeństwem

WTOREK – 12.11.

godz. 630 – † Jan Biela

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Krystyny i Stanisława Juraszków z rodziną

godz. 1730 – † Marcin i Anna Michalscy i zmarli z rodziny

godz. 1730† Jan Podgórski – od Roberta i Eweliny Stasiewicz z dziećmi

ŚRODA – 13.11.

godz. 630 – † Karol Kiełbas – od sąsiadów Michalców

godz. 630 – † Rafał Paśko – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

godz. 1730 – † Franciszek Murański

CZWARTEK – 14.11.

godz. 630 – † Józef Midor w 39 rocz. śm. z żoną Genowefą, rodzicami i teściami

godz. 630 – † Barbara Sapeta – od sąsiadów Homlów i Szopów

godz. 1730 – † Andrzej Kliś – od siostry Zosi z rodziną

godz. 1730 – † Hubert Caputa – od cioci Rysi Kalisiewicz z rodziną

PIĄTEK – 15.11.dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Andrzej Płonka – od Ani Musiał z rodziną

godz. 630 – † Władysław Matlak – od rodziny Pawlak z rodziną

godz. 1730 – O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 16.11.

godz. 630 – † Czesław Urbański – od sąsiadki Janiny Handzlik

godz. 630 – † Barbara Rus – od rodziny Ficków z Rychwałdu

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Bakiczów z Karkowa

Piotr Semik – od Marcina Matlaka z rodziną

Hubert Caputa – od kolegów – Krzyśka i Mateusza z Żywca-Zdró j

Adam Tarka – od kolegi Tadeusza Michalec z żoną

Aniela Hernas – od Michała Bednarza z córką Agnieszką Kąkol i z rodziną

Edward Skolarz – od kolegi Wiesława Hulbója

Bogumiła Białek – od Komunieckich z Twardorzeczki

Rafał Paśko – od Działu Ochrony Środowiska i Laboratorium FAMED Żywiec

Marzena Knapek – od Stanisława i Zofii Zoń

Leszek Łodziana – od córki Paulinki

† Krzysztof Wróbel – od Magdaleny Cender koleżanki syna Wojtka

† Andrzej Płonka – od Anny i Dariusza Kawalec

† Józef Habdas – od Małgorzaty i Marka Miśkiewicz z rodziną

† Czesław Tomasik – od Oli i Wiesława Maciuszków

† Aniela Matlas – od sąsiadów Bogusławy i Zygmunta Cender

† Ryszard Komuniecki – od Justyny Baczyńskiej z rodziną

† Barbra Sapeta – od personelu Poradni Kobiet w Żywcu

† Karol Kiełbas – od Andrzeja Kublin z rodziną

† Andrzej Skrycki – od Agnieszki i Rafała Dudziak

† Andrzej Kliś – od Jacka Michalskiego z rodziną

NIEDZIELA 17.11.

godz. 730 – † ks. Andrzej Urbański – od rodziny Maliszów

godz. 930 – † Alojzy Ciurla w 9 rocz. śm.

godz. 930 – † Ewa i Ferdynand Piątek z synami

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Msza św. z okazji rocznicy urodzin i chrztu: Kaja Błachut; Nataniel Świdziński

godz. 1730 – † Marzena Knapek – od brata Pawła z rodziną