INTENCJE MSZALNE

01.12. – 08.12.2019 r.

NIEDZIELA 01.12.

godz. 730 Jadwiga Ziajka oraz Józef i Janina Skowron

godz. 930 † Krzysztof Wróbel – od brata Wiesława z żoną i dziećmi

godz. 930 † Władysław i Edward Ścieszka

godz. 1100 Bogumiła Białek – od wnuka Łukasza z żoną i dziećmi

godz. 1100 Andrzej Kliś – od Pracowników Firmy DOMENA NOWA

godz. 1730 zef Dudys w 12 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1730 † Albin Droździk – od wnuczki Eli z mężem i dziećmi

PONIEDZIAŁEK – 02.12.

godz. 630 † Jan i Helena Wolny z synem Józefem

godz. 630 † Wiesława Wyleciał – od Jacka Michulca z rodziną

godz. 1730 † ks. Andrzej Urbański – od kolegów

godz. 1730 † Andrzej Kliś – od kuzynki Barbary Pietrusiak z rodziną

WTOREK – 03.12.

godz. 630 † Sylwester Habdas z rodzicami i teściami

godz. 1730† Alojzy Kozieł w 18 rocz. śm. z żoną Anną – od synów Józefa i Mariana z rodzinami

godz. 1730† Karol Kiełbas – od Anieli i Idziego Urbańskich

ŚRODA – 04.12.

godz. 630 W intencji Górników z naszej Parafii i ich rodzin

godz. 1730† Czesław Tomasik – od rodzin: Habla i Studniarz

godz. 1730 Dziękczynna za doznane łaski i przeżyte 70 lat Józefa, prosząc o Boże bł. i opiekę MB

CZWARTEK – 05.12.

godz. 630 Stefan Wolny w 15 rocz. śm. z rodzicami

godz. 630 † Wiesława Wyleciał – od Marka Moszczaka i Zbigniewa Rokowskiego

godz. 1730 † Józef Dziedzic – od siostry Anny z mężem, Moniką i rodziną

godz. 1730 † Aniela Łabaś – od Zofii i Henryka Walas z rodziną

PIĄTEK – 06.12.

godz. 630 Wiesława Wyleciał – od kolegi Jakuba Klisia

godz. 630 † Jan Podgórski – od FIRMY SPEC-ELEKTRO z Leśnej

godz. 630 † Hubert Caputa – od kuzynostwa: Sylwii, Malwiny, Ani i Szymona z rodzinami

godz. 1730 Msza św. wypominkowa

SOBOTA – 07.12.

godz. 630 Barbara Rus – od Urszuli i Henryka Kruczyńskich z Łękawicy

godz. 630 W intencji chorych z naszej parafii

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Magdaleny i Andrzeja Śleziaków

Piotr Semik – od Ireny i Henryka Barabasz oraz Barbary i Stanisława Rodak

Hubert Caputa – od kuzyna Rafała Matuszek z rodziną

Adam Tarka – od Urszuli i Pawła Balińskich z Sułkowic

Edward Skolarz – od sąsiadów Habdasów

Bogumiła Białek – od rodziny Małysiaków

Rafał Paśko – od Barbary Kozioł z rodziną

Marzena Knapek – od Ewy i Józefa Graca

Leszek Łodziana – od szwagra Wojciecha z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od Marzeny i Andrzeja Kubica z rodziną

† Andrzej Płonka – od rodziny Pająkowskich

† Józef Habdas – od rodziny Wisłów

† Czesław Tomasik – od Zbyszka Czulaka z rodziną

† Ryszard Komuniecki – od Firmy PROFI PARTNER

† Barbra Sapeta – od Ireny Semla z rodziną

† Karol Kiełbas – od OSP Leśna

† Andrzej Skrycki – od sąsiadów Podgórskich i Pielów

† Andrzej Kliś – od Krystyny i Józefa Stawarz z rodziną

† Albin Droździk – od rodziny Żyrków

† Jan Mordarski – od sąsiadów Moroni

NIEDZIELA 08.12.

godz. 730 Franciszek i Ludwika Polak z synami, synową, zięciami i rodzicami

godz. 930 † Rafał Paśko – od Nogów i Miśkiewiczów

godz. 930 † Maria Pieczarka w 33 rocz. śm. z mężem Józefem, synem i córką

godz. 1100 Jerzy Barteczko z rodzicami: Emilią i Czesławem oraz siostrą Marią

godz. 1100 O Boże bł. dla Dzieci Maryi ich Rodzin

godz. 1730 Marzena Knapek – od siostry Katarzyny

godz. 1730 Karol Kiełbas – od syna Dariusza z żoną