XXX Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

27 października 2019 r.

  1. 1. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą w kościele o godz.: 730, 930, 1100 i 1730.

  2. O godz. 1330 na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. i procesja z modlitwami za zmarłych parafian. 1 i 2 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych. Należy pobożnie nawiedzić kościół i cmentarz, przyjąć Komunię św., odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz dowolne modlitwy w intencjach Ojca św. jak również zachować wolność od przywiązania do grzechu.

  3. 2. W sobotę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. będą o godz.: 630, 730 oraz wieczorem o 1730.

  4. 3. Do spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy codziennie w czasie nabożeństw różańcowych.

  5. 4. Na wypominki roczne prosimy składać do 15 listopada. Nowe wypominki będziemy czytać w każdą niedzielę począwszy od 17 listopada. W intencji dusz wypominanych odprawiać będziemy Msze św. w każdy I piątek miesiąca.

    5. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę w godz. od 830 do 1100. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

    6. Osoby nabywające „Gościa Niedzielnego” informujemy, że od dziś redakcja podniosła cenę gazety do 6 zł.