27.10. – 03.11.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

27.10. – 03.11.2019 r.

NIEDZIELA 27.10.

godz. 730 – † Helena Biernat – od wnuczki Agnieszki Chałupnik z rodziną

godz. 730 – † Aniela Matlas – od rodziny Kliś

godz. 930 – O dary Ducha Św. Bożą opiekę dla Natalii w dniu 18 urodzin

godz. 1100 – † Karol Kliś z rodzicami

godz. 1100 – † Barbara Sapeta – od syna Piotra z rodziną

godz. 1730 – † Anna i Julian Kubica z córką Elżbietą

PONIEDZIAŁEK – 28.10.

godz. 630 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy i córki

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Administracji, Obsługi, Pracowników ZSME w Żywcu

godz. 1730 – † Edward Sermak w 12 rocz. śm.

godz. 1730 – † Józef Dziedzic – od chrześnicy Katarzyny Lubaś z mężem

WTOREK – 29.10.

godz. 630 † Anna Adamczyk – od Zygmunta Mydlarz z rodziną

godz. 630 † Hubert Caputa – od rodziny Wójcickich i Wąs

godz. 1730† Joanna z tatą Ryszardem Komunieckim

godz. 1730Piotr Semik – od Sławomira Chaberskiego z rodziną

ŚRODA – 30.10.

godz. 630 – † Adam Tarka – od sąsiadów Edwarda i Haliny Howaniec z rodziną

godz. 630 – † Władysława Kuchejda – od Antosi, Marii i Hani z rodzinami z Lipowej

godz. 1730 – † Ryszard Komuniecki – od córki i syna

godz. 1730 – † Barbara Rus – od rodziny Szymańskich i Pyszów

CZWARTEK – 31.10.

godz. 630 – † Helena Biernat – od Eli Wojtusiak i Agnieszki Kublin z rodzinami

godz. 630 – † Aniela Hernas – od Tadeusza Pawlusa z rodziną z Ostrego

godz. 1730 – † Ryszard Komuniecki – od Zuzanny

godz. 1730 – † Helena Dutka – od rodziny Wolnych

PIĄTEK – 01.11. – Uroczystość Wszystkich Świętych

godz. 730 – † Aniela Hernas – od rodziny Palów z Sopotni

godz. 930 – † Paweł Laksa w 9 rocz. śm. z zmarli z rodziny

godz. 930 – † Bogumiła Białek – od syna Andrzeja z zoną i dziećmi

godz. 1100 – † Ewa Biernat z dziadkami

godz. 1330 – Za zmarłych Parafian (na cmentarzu)

godz. 1730 – † ks. Andrzej Urbański – od Stefkowej

SOBOTA – 02.11. – Dzień Zaduszny

godz. 630 – Za zmarłych braci z Róży Męskiej – MB Królowej Polski

godz. 730 – † Czesława Wrzeszcz w 1 rocz. śm. z mężem Józefem

godz. 730 – † Józef Dziedzic – od chrześniaka Pawła z żoną

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Jacka Spyrka z rodziną

Piotr Semik – od rodziny Matlaków

Hubert Caputa – od Asi z rodziną z Leśnej

Adam Tarka – od Urszuli i Rafała Puzyrewskich

Helena Biernat – od Magdaleny i Grzegorza Lach

Aniela Hernas – od sąsiadów Bernadetty i Jacka Pytlarz

Edward Skolarz – od Barbary i Mieczysława Borak z rodziną

Bogumiła Białek – od Genowefy Knapek

Rafał Paśko – od kuzyna Pawła

Marzena Knapek – od pracowników LEWIATAN Leśna

Leszek Łodziana – od sąsiadów Śliwów

† Krzysztof Wróbel – od Nogów i Miśkiewiczów

† Andrzej Płonka – od mamy

† Józef Habdas – od rodziny Bednarczyków ze Słotwiny

† Czesław Tomasik – od Genowefy Dziki

† Aniela Matlas – od Iwony i Leszka Homel z rodziną

† Ryszard Komuniecki – od sąsiadów Marty i Pawła Łukaszek z rodziną

† Barbra Sapeta – od sąsiadów Katarzyny i Piotra Niewdanów

NIEDZIELA 03.11.

godz. 730 – † Rafał Paśko – od wujka Leszka z rodziną

godz. 930 – † Maria Sapeta w 2 rocz. śm.

godz. 930 – † Marzena Knapek – od Janiny Pawlus z dziećmi

godz. 1100 – † Ryszard Komuniecki – od brata Piotra z rodziną

godz. 1100 rezerwacja Legut

godz. 1730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Jolanty i Bogdana Biernat