1 listopada 2019 r.

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01 listopada 2019 r.

1. Msze św. będą dziś o godz. 730, 930, 1100 i 1730. O godz. 1330 na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. z procesją z modlitwami za zmarłych parafian. Dziś i jutro można zyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych. Należy pobożnie nawiedzić kościół i cmentarz, przyjąć Komunię św., odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz dowolne modlitwy w intencjach Ojca św. jak również zachować wolność od przywiązania do grzechu. Zachęcamy do nawiedzenia cmentarza wieczorem. Zanieśmy wtedy na groby ubiegłoroczne świece Caritas. Dzisiaj z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. będą 630, 730, i 1730. Od poniedziałku do piątku po mszach wieczornych będziemy się modlić za zmarłych wyczytywanych z wypominków jednorazowych. Będziemy ich polecać Bożemu Miłosierdziu poprzez Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Bardzo prosimy kierowców o zwrócenie uwagi na zmianę organizacji ruchu na drodze dojazdowej do cmentarza. Ruch będzie się odbywał w jednym kierunku zgodnie z ustawionymi znakami. Wyjazd z cmentarza przez Sienną.

4. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę w godz. od 800 do 1100. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

5. Na wypominki roczne prosimy składać do 15 listopada.