03.11. – 10.11.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

03.11. – 10.11.2019 r.

NIEDZIELA 03.11.

godz. 730 – † Rafał Paśko – od wujka Leszka z rodziną

godz. 930 – † Maria Sapeta w 2 rocz. śm.

godz. 930 – † Marzena Knapek – od Janiny Pawlus z dziećmi

godz. 1100 – † Ryszard Komuniecki – od brata Piotra z rodziną

godz. 1100 – † Jan Legut w 3 rocz. śm.

godz. 1730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Jolanty i Bogdana Biernat

PONIEDZIAŁEK – 04.11.

godz. 630 – † Stanisława i Karol Biernat

godz. 630 – † Franciszka i Karol Łodziana z synem Janem

godz. 1730 – † O życie wieczne dla dawcy serca

godz. 1730 – † Karol Kiełbas – od sąsiadów Ewy i Janusza Cichała

WTOREK – 05.11.

godz. 630 † Karolina i Karol Golec z córką Genowefą, synem Józefem i zięciem

godz. 630 † Wiesława Wyleciał – od Nauczycieli WF ZSME w Żywcu

godz. 1730† Barbara Sapeta – od kolegów Piotra z Firmy CAMTechnology

ŚRODA – 06.11.

godz. 630 – † Józef Habdas – od Anny Wisła z Lipowej

godz. 630 – † Andrzej Płonka – od Ireny i Jana Walczak

godz. 1730 – † Czesław Tomasik – od Lucyny i Krzysztofa Pieczarów z rodziną

godz. 1730 – † Władysław Matlak – od Ryszarda i Katarzyny Tracz z rodziną

CZWARTEK – 07.11.

godz. 630 – † Krzysztof Wróbel – od kuzyna Piotra Rozmus z rodziną

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Ani Drobisz-Węglewskiej z Mateuszem i Jasiem

godz. 1730 – † Mateusz Sowa w 10 rocz. śm.

godz. 1730 – † Józef Dziedzic – od bratanka Tomasza z rodziną

PIĄTEK – 08.11.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Danuty Wołczuk z rodziną

godz. 630 – † Anna Adamczyk – od koleżanek i kolegów z Firmy HUTCHINSON Wdział B1

godz. 1730 – † Augustyn Hojdys – od Grażyny Dobosz z rodziną

godz. 1730 – † Grzegorz Caputa – od sąsiadów Jakubców i Oleksiaków

SOBOTA – 09.11.

godz. 630 – † Zofia Szemik – od Anny i Zbigniewa Lach z rodziną

godz. 630 – † Jan Podgórski – od rodziny Holów z Wilkowic

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Grażyny i Andrzeja Zielińskich

Piotr Semik – od Małgorzaty Barteczko z mężem

Hubert Caputa – od Andrzeja Kubicy z rodziną

Adam Tarka – od Ormańców

Helena Biernat – od Bożeny i Tomasza Tlałka z Oliwką

Aniela Hernas – od rodziny Czaickich

Edward Skolarz – od kolegi Tomasza Howańca

Bogumiła Białek – od Danuty Tracz

Rafał Paśko – od Pracownic Dziełu Przygotowania Produkcji FAMED

Marzena Knapek – od kuzyna Tomasza Foremskiego z rodziną

Leszek Łodziana – od kolegi Piotra Kublin

† Krzysztof Wróbel – od Grzegorza Kublin z żoną

† Andrzej Płonka – od Tomasza Płonki z rodziną

† Józef Habdas – od rodziny Kurowskich z Łodygowic

† Czesław Tomasik – od Urszuli i Janusza Piegza z rodziną

† Aniela Matlas – od sąsiadów Krystyny i Andrzeja Janik

† Ryszard Komuniecki – od siostry Małgorzaty

† Barbra Sapeta – od rodzin Matlaków i Błachutów

† Danuta Anna Bednarz w 8 rocz. śm. z rodzicami i teściami

† Karol Kiełbas – od Jarosława Jendzierowskiego z rodziną

† Andrzej Skrycki – od sąsiadki Janiny Pietraszko

† Janina i Marian Łopatka

NIEDZIELA 10.11.

godz. 730 – † Bronisława Tlałka w 23 rocz. śm.

godz. 930 – † Stanisław i Wiktoria Kublin z synem Jackiem

godz. 930 – † Andrzej Skrycki – od żony Jadwigi

godz. 1100 – † Stanisława Bysko w 20 rocz. śm. z mężem Czesławem, synem Eugeniuszem

godz. 1100 – † Krzysztof Wróbel – od mamy Krystyny

godz. 1730 – † ks. Zbigniew Szychowski – od Rady Parafialnej z Leśnej