XXIII Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08 wrzesień 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

    • w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma

    • w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

2. W sobotę, 14 września br. w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, organizowana jest Ogólnopolska akcja modlitewna „Polska pod Krzyżem”. Zapraszamy do Radziechów na Matyskę na drogę krzyżową – rozpoczęcie o godzinie 15:00 przy I stacji. W razie deszczu najpierw będzie Msza święta w kościele o godz. 15:00 i następnie Droga Krzyżowa.

3. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów.

4. Przypominam o trwającej akcji wsparcia dla poszkodowanych przez wojnę w Syrii. Pomagamy dzieciom w Aleppo, które otrzymują pomoc przy klasztorze OO Franciszkanów. Dowolne ofiary można składać do skarbonek pod chórem.