15.09. – 22.09.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

15.09. – 22.09.2019 r.

NIEDZIELA 15.09.

godz. 730 – † Czesława i Julian Fijak z rodzicami

godz. 930 – † Karolina i Karol Noga

godz. 1100 – † Czesław Tomasik – od córki Grażyny z mężem

godz. 1100 – † Andrzej Płonka – od Anny Zoń z rodziną

godz. 1830 – † Ewa Biernat

PONIEDZIAŁEK – 16.09.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Burmistrza Miasta Żywiec Antoniego Szlagora

godz. 1830 – † Czesława Mizia – od dzieci i wnucząt

godz. 1830 – † Aniela Matlas – od Anieli Golasik

WTOREK – 17.09.

godz. 630 Waleria Mucha – od Stanisława Koniora z rodziną

godz. 1830† Ryszard Komuniecki – od Marii Morawskiej i Zofii i Jana Kołaczyków

godz. 1830† Czesław Tomasik – od wnuczki Ewy z rodziną

ŚRODA – 18.09.

godz. 630 – † Józef Habdas – od Marii i Honoraty bz rodzinami z Lipowej

godz. 1830 – † Józef Dziedzic – od siostry Genowefy

CZWARTEK – 19.09.

godz. 630 – † Anna Dłutko – od Iwony i Krzysztofa Pieczarka z Kocierza

godz. 1830 – † Anna Habdas – od Anny i Krzysztofa Polak z rodziną

godz. 1830 – † Aniela Łabaś – od Justyny Szczypka

PIĄTEK – 20.09. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Genowefa i Leon Kliś

godz. 630 – † Anna Adamczyk – od Marka Wolnego

godz. 630 – † Lucjan Szczepański – od Izabeli i Ryszarda Szwed

godz. 1830 – O Miłosierdzie Boże dla nas i świata całego

SOBOTA – 21.09.

godz. 630 – † Augustyn Hojdys – od Janusza i Doroty Binda z Lipowej

godz. 630 – † Grzegorz Caputa – od kuzynów: Bogusi, Anety i Janusza z rodzinami z Pietrzykowic

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Grzegorza Jasek

Zdzisław Rypień – od Stanisławy Wandzel

Jan Podgórski – od siostrzenicy Iwony z rodziną

Piotr Semik – od Piotra Śleziaka

Lucjan Szczepański – od rodziny Ścieszków z Leśnej

Hubert Caputa – od Magdaleny i Artura Salik z rodziną

Adam Tarka – od bliskich współpracowników córki Agnieszki z Kasy Stefczyka BB

Helena Biernat – od Ewy Jarco z rodziną z Boraczej

Aniela Hernas – od Barbary i Edwarda Zięba

Edward Skolarz – od kuzynki Jadwigi z mężem z Brzuśnika

Bogumiła Białek – od kuzyna Karola Talika z Węgierskiej Górki

Rafał Paśko – od Barbary i Stanisława Kastelik

Marzena Knapek – od Pawła Sikora z rodzina z Brzuśnika

Leszek Łodziana – od kuzynki Grażyny z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od Gabrieli i Edwarda z Rudy Śląskiej

† Władysław Matlak – od sąsiadów Wajdeczko i Sewera

† Andrzej Płonka – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZSP w Twardorzeczce

† Józef Habdas – Wiesława i Krystyny Gołuch z Żywca

† Czesław Tomasik – od sąsiadki Genowefy Romel z córką Lidią

† Aniela Matlas – od Sławomira i Iwony Golasik

† Ryszard Komuniecki – od sąsiadów Legut i Śleziaków

NIEDZIELA 22.09.

godz. 730 – † Piotr Bednarz w 28 rocz. śm. z dziadkami

godz. 930 – † Józef Wolny w 15 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 930 – † Krzysztof Wróbel – od pracowników „Uczty w Beskidach” i „Leśnej Sali”

godz. 1100 – † Jan Kraus w 3 rocz. śm.

godz. 1830 – † Antoni i Emilia Mieszczak oraz za śp. dusze w czyśćcu cierpiące