08.09. – 15.09.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

08.09. – 15.09.2019 r.

NIEDZIELA 08.09.

godz. 730 – † Marian i Józefa Habdas

godz. 730 – † Anna Dłutko w 2 rocz. śm.

godz. 930 – Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Marii i Jerzego z prośbą o Boże bł., opiekę MB

godz. 1100 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Anastazji i Krzysztofa, prośba o Boże bł., opiekę MB

godz. 1830 – † Czesław Noga w 14 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 09.09.

godz. 630 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od Ewy i Józefa Urbańskich

godz. 1830 – † Zygmunt Pustelnik w 5 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1830 – † Czesław Tomasik – od wnuczki Dagmary i prawnuczki Izy z rodziną

WTOREK – 10.09.

godz. 630 – † Hubert Caputa – od rodziny Hirszbergów

godz. 1830 – † Zofia Szemik – od sąsiadek Zarębskich

godz. 1830 – † Barbara Rus – od siostrzeńca Tadeusza z żoną i córką

ŚRODA – 11.09.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Powiatu Żywiec

godz. 1830 – † Władysław Paciorek z teściami: Władysławą i Kazimierzem

CZWARTEK – 12.09.

godz. 630 – † Anna Adamczyk – od Wolnych i Rzeszótków

godz. 1830 – † Adam Tarka – od szwagra Jana Ziajka

godz. 1830 – † Maria Janota – od Agaty i Henryka Janota

PIĄTEK – 13.09.

godz. 630 – † Lucjan Szczepański – od Habdasów i Mrowców rodziną

godz. 1830 – † Piotr Semik – od siostry Aleksandry, chrześniaczki Iwony i siostrzenicy Basi

godz. 1830 – † Czesław Urbański – od Maliszów

SOBOTA – 14.09.

godz. 630 – O Boże bł., dary Ducha Św., opiekę MB dla Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin

godz. 1700 – O dary Ducha Św. dla Piotra w dniu 18 urodzin

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Małgorzaty Jasek

† Zdzisław Rypień – od Katarzyny i Marcina Cender

† Jan Podgórski – od Stanisława Jury

† Piotr Semik – od Zdzisława Śleziaka

† Lucjan Szczepański – od Marka Chrobaka z rodziną

† Hubert Caputa – od kolegów z Firmy PONARPLAST Żywiec

† Adam Tarka – od Marka Miśkiewicza z rodziną

† Czesław Urbański – od Macieja Urbańskiego z rodziną

† Helena Biernat – od rodziny Szpilów

† Aniela Hernas – od kuzyna Edwarda Laszczaka z rodziną

† Edward Skolarz – od Wioletty i Krzysztofa Wala z Lipowej

† Bogumiła Białek – od Aleksandra i Magdaleny Talik z Węgierskiej Górki

† Rafał Paśko – od kuzynki Moniki z Jeleśni z rodziną

† Marzena Knapek – od Lucyny i Karola Stańco z Ciśca

† Leszek Łodziana – od sąsiadki Kasi z rodziną

† Krzysztof Wróbel – od Janiny i Mirosława Biela z rodziną

† Władysław Matlak – od rodziny Kocików

† Andrzej Płonka – od Piotra i Natalii Sowa

† Józef Habdas – Danuty i Pawła Wieczorek z Chorzowa

† Czesław Tomasik – od Ewy Knapek z rodziną

NIEDZIELA 15.09.

godz. 730 Czesława i Julian Fijak z rodzicami

godz. 930 † Karolina i Karol Noga

godz. 1100 † Czesław Tomasik – od córki Grażyny z mężem

godz. 1100 † Andrzej Płonka – od Anny Zoń z rodziną

godz. 1830 Ewa Biernat