XXII Niedziela Zwykła

01 września 2019 r.

• we wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

• w sobotę – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego

2. Od jutra msze św. w dni powszednie będą: rano o godz. 630 i codziennie wieczorem o 1830.

3. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o dary Ducha Świętego dla uczniów i pracowników oświaty będzie o godz. 800.

4. W czwartek na wieczorną Mszę św., adorację i zmiankę różańcową zapraszamy Róże Różańcowe i Apostolstwo Dobrej Śmierci.

5. W I piątek miesiąca spowiedź będzie od godz. 1730. Na wieczorną Msze św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich oraz ich rodziców. Bierzmowanie będzie 4 października w ramach 3-dniowej wizytacji ks. biskupa Ordynariusza w naszej parafii.

6. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę w godz. od 800 do 1000. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 1100 zapraszamy dzieci klas I z rodzicami na obrzęd poświęcenia przyborów szkolnych.

8. Na spotkania organizacyjne grup parafialnych zapraszamy:

• Schola – wtorek po wieczornej Mszy św.

• Ministranci i lektorzy – środa po wieczornej Mszy św.

• oaza młodzieżowa – czwartek po wieczornej Mszy św.

• Dzieci Maryi – sobota godz. 900