XXI Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 sierpnia 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek – uroczystość NMP Częstochowskiej

  • we wtorek – wspomnienie św. Moniki

  • w środę – wspomnienie św. Augustyna

  • w czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

2. W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do spowiedzi z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Spowiedź będzie od godz. 1800.

3. Za tydzień w niedzielę – 1 września – zapraszamy na Rodzinny Spacer Rowerowy, organizowany wspólnie przez Sołectwo Leśna i Sołectwo Sienna, Radę Parafialną, OSP Leśna, OSP Sienna, KGW Leśna, KGW Sienna, . Rozpoczęcie rajdu o godz. 1400 na parkingu przy kościele. Trasa: → Leśna: ul. Św. Michała Archanioła, ul. Wiązowa, Twardorzeczka: ul. Szafirowa, ul. Kryształowa, Lipowa: ul. Słoneczna, ul. Jaski, Ostre: ul. Mostowa, ul. Miodunki gdzie będzie postój z wspólnym grilowaniem, konkursami i zabawami rodzinnymi. UWAGA ! W rajdzie mogą brać udziału tylko rowery!

Dzieci mogą wziąć udział w rajdzie tylko pod opieką rodziców. Wszystkich obowiązuje kamizelka odblaskowa.