25.08. – 01.09.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

25.08. – 01.09.2019 r.

NIEDZIELA 25.08.

godz. 730 – † Józef Micorek w 4 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 730 – † Hubert Caputa – od pracowników Referatu Finansowego i Oświaty UG Lipowa

godz. 930 – † Antoni Kumorek w 8 rocz. śm.

godz. 1100 – † Zofia Płonka w 1 rocz. śm.

godz. 1830 – † Mieczysław Matlak w 18 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 26.08.

godz. 700 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od rodzin: Paśków i Biernatów

godz. 700 – † Józef Dziedzic – od chrześniaczki Renaty z mężem i dziećmi

godz. 1830 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB, zdrowie dla Sióstr z Róży MB Częstochowskiej i ich Rodzin

WTOREK – 27.08.

godz. 700 – † Anna Habdas – od kolegów syna Krzysztofa

godz. 1830 – † Andrzej Płonka – od córki z rodziną

ŚRODA – 28.08.

godz. 700 – † Wiesława Wyleciał – od Darka i Agnieszki Szatanik

godz. 1830 – † Władysław Matlak – od żony Krystyny z córką Aleksandrą

godz. 1830 – † Aniela Hernas – od wnuczki Moniki z mężem i córką Wiktorią

CZWARTEK – 29.08.

godz. 700 – † Helena Biernat – od Aldony i Justyny Siwek z rodziną z Twardorzeczki

godz. 700 – † Władysława Kuchejda – od sąsiadki Marii Łodziana z rodziną

godz. 1830 – Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Alicji i Łukasza, z prośbą o Boże bł., opiekę MB dla rodziny i Igora

PIĄTEK – 30.08.

godz. 700 – † Czesław Urbański – od Józefa Urbańskiego z rodziną

godz. 1830 † Franciszek i Anna Piątek z rodzicami

godz. 1830 – † Barbara Rus – od siostrzeńca Henryka z żoną

SOBOTA – 31.08.

godz. 700 – † Antoni Kubica w 15 rocz. śm. – od syna Marka z rodziną

godz. 700 – † Zofia Szemik – od Antoniego i Zofii Skrzypek

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Kamili i Daniela

† Zdzisław Rypień – od Beaty i Pawła Kliś

† Jan Podgórski – od bratanicy Wioletty Harężlak z rodziną z Pewli Małej

† Helena Dutka – od Moniki i Roberta Raczek z rodziną

† Piotr Semik – od Stanisława Kupczak

† Lucjan Szczepański – od Grażyny i Leszka Duda

† Hubert Caputa – od Zofii i Edwarda Jakubiec

† Maria Janota – od Marioli i Marcina Kubiców z Kubusiem

† Adam Tarka – od Anny i Pawła Noga z rodziną z Andrychowa

† Czesław Urbański – od Wojciecha Urbańskiego z rodziną

† Helena Biernat – od rodziny Tracz z Siennej

† Aniela Hernas – od sąsiadów Soblów

† Edward Skolarz – od kuzyna Cześka i kuzynki Marii z Brzuśnika

† Bogumiła Białek – od Zosi Żak

† Józef Wrzeszcz – od koleżanek z APTIV – części zamienne

† Rafał Paśko – od rodziny Gołków z Żywca

† Marzena Knapek – od Marii i Mieczysława Jachowicz z rodziną

† Leszek Łodziana – od chrześniaka Zbyszka

† Krzysztof Wróbel – od Anastazji i Krzysztofa Motyka

† Władysław Matlak – od Sapetów z Lipowej

† Andrzej Płonka – od Agnieszki Konior z Siennej

NIEDZIELA 01.09.

godz. 730 – † Stefan Wolny z rodzicami

godz. 930 – † Anna Barteczko w 6 rocz. śm. z mężem Eugeniuszem i rodzicami

godz. 930 – † Krzysztof Wróbel – od rodziny Dziedziców

godz. 1100 – † Wiktoria Wolf w 5 rocz. śm. z mężem Janem i rodzicami

godz. 1830 – Dziękczynna za 90 lat życia Marii Kupczak, z prośbą o Boże bł., opiekę MB