18.08. – 25.08.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

18.08. – 25.08.2019 r.

NIEDZIELA 18.08.

godz. 730 – † Karol, Maria i Stefania Zarzeccy

godz. 930 – † Anastazja i Bronisław Chrobak

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Emilia Syc; Konrad Biegun

godz. 1830 – † Franciszek Semik w 16 rocz. śm. z żoną Anną

PONIEDZIAŁEK – 19.08.

godz. 700 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od Sióstr z Róży MB Śnieżnej

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane łaski i dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków

WTOREK – 20.08.

godz. 700 – † Krzysztof Wróbel – od rodziny z Kaniowa

godz. 1830 – W intencji osób starszych, chorych i cierpiących – od Grażyny Czulak

ŚRODA – 21.08.

godz. 700 – † Helena Wolna z mężem Janem i synem Józefem

godz. 1830 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od Sióstr z Róży MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 22.08.

godz. 700 – † Józef Dziedzic – od Marii i Idziego Cender

godz. 1830 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od Sióstr z Róży MB Niepokalanie Poczętej

PIĄTEK – 23.08.

godz. 700 – † Wiesława Wyleciał – od Dyrektora i Pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Milówce

godz. 1830 † Helena Dutka – od sąsiadów Janotów

SOBOTA – 24.08.

godz. 700 – † Czesława Mizia – od cioci Basi z córką Renią

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Daniela i Wiesława Pietraszko z rodzinami

† Zdzisław Rypień – od Mateusza Bieguna z Ostrego

† Jan Podgórski – od bratanicy Lidii Jurasz z rodziną z Trzebini

† Helena Dutka – od Marii Kastelik

† Piotr Semik – od Michała Sas

† Lucjan Szczepański – od rodziny Greniów

† Hubert Caputa – od Wandy Kumorowicz z córkami i ich rodzinami

† Maria Janota – od Małgorzaty i Adama Midor z synami

† Adam Tarka – od kuzyna Józka Socha z rodziną

† Czesław Urbański – od swatowej Haliny Pietraszko z Lipowej

† Helena Biernat – od Małgorzaty Sapeta z rodziną

† Aniela Hernas – od Porębskich z rodziną

† Edward Skolarz – od Jana Kubicy z żoną

† Bogumiła Białek – od Pawlusowej i Tymińskiej z Lipnika

† Józef Wrzeszcz – od koleżanek Basi z transportu APTIV Żywiec

† Rafał Paśko – od Anety i Mariusza Walaszek z rodziną

† Marzena Knapek – od Krystyny Juraszek z rodziną

† Leszek Łodziana – od Ali i Ryśka Binda

† Krzysztof Wróbel – od kolegów i koleżanek z SP Leśna

† ks. Zbigniew Szychowski – od Dzieci Maryi z Leśnej

† Józef i Marta Michalscy z synem Romanem

NIEDZIELA 25.08.

godz. 730 – † Józef Micorek w 4 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 730 – † Hubert Caputa – od pracowników Referatu Finansowego i Oświaty UG Lipowa

godz. 930 – † Antoni Kumorek w 8 rocz. śm.

godz. 1100 – † Zofia Płonka w 1 rocz. śm.

godz. 1830 – † Mieczysław Matlak w 18 rocz. śm.