01.09. – 08.09.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

01.09. – 08.09.2019 r.

NIEDZIELA 01.09.

godz. 730 – † Stefan Wolny z rodzicami

godz. 930 – † Anna Barteczko w 6 rocz. śm. z mężem Eugeniuszem i rodzicami

godz. 930 – † Krzysztof Wróbel – od rodziny Dziedziców

godz. 1100 – † Wiktoria Wolf w 5 rocz. śm. z mężem Janem i rodzicami

godz. 1830 – Dziękczynna za 90 lat życia Marii Kupczak, z prośbą o Boże bł., opiekę MB

PONIEDZIAŁEK – 02.09.

godz. 630 – † Ks. Zbigniew Szychowski – od Sióstr z Róży MB Gromnicznej

godz. 800 – O dary Ducha Św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego

godz. 1830 – † Józef Habdas – od żony Marii

godz. 1830 – † Andrzej Płonka – od syna z rodziną

WTOREK – 03.09.

godz. 630 – † Leszek Łodziana – od Genowefy Barteczko z rodziną

godz. 1830 – † Władysław Matlak – od Urszuli i Stanisława Tracz

godz. 1830 – † Krzysztof Wróbel – od syna Szymona

ŚRODA – 04.09.

godz. 630 – † Rozalia i Wiktor Jura

godz. 1830 – † Marzena Knapek – od chrzestnej Haliny z Janem

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od mamy Teresy i taty Edwarda

CZWARTEK – 05.09.

godz. 630 – † Władysław Barteczko w 15 rocz. śm.

godz. 1830 – † Bogumiła Białek – od Agnieszki i Krzysztofa Rzeszótko z dziećmi

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od Piotra Kublina z żoną i synem

PIĄTEK – 06.09.

godz. 630 – † Helena Biernat – od sąsiada Franciszka Tracz z rodziną

godz. 630 – † Władysława Kuchejda – od Anety i Julii Łagodzkich

godz. 630 – † Józef Wrzeszcz – od siostry Stasi z mężem i rodziną z Trzebini

godz. 1830 – Msza św. wypominkowa

SOBOTA – 07.09.

godz. 630 – W intencji chorych z naszej parafii

godz. 630 – † Jan Mikos – od syna Sylwestra z rodziną

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Wojtka Jaska

† Zdzisław Rypień – od Barbary i Ryszarda Czulak

† Jan Podgórski – od Janiny Marszałek z dziećmi z Trzebini

† Piotr Semik – od Leszka Marszałka

† Lucjan Szczepański – od sąsiadek Lidii Moroń i Ewy Biela

† Hubert Caputa – od Anny i Pawła Wojnar z rodziną

† Maria Janota – od Katarzyny i Marcina Cender

† Adam Tarka – od Czesława Miśkiewicza z rodziną i Zofii Kumorek

† Czesław Urbański – od Edyty Binda z rodziną

† Helena Biernat – od rodziny Grygów

† Aniela Hernas – od Marii i Łukasza Damek z dziećmi

† Edward Skolarz – od Edwarda i Haliny Howaniec z rodziną

† Bogumiła Białek – od kuzyna Antka z żoną z Lipnika

† Rafał Paśko – od kuzynki Izabeli Widuch z rodziną

† Marzena Knapek – od Zofii Sikora z Ciśca

† Leszek Łodziana – od sąsiadki Michaliny

† Krzysztof Wróbel – od sąsiadów Mariusz i Ali Pawlus z rodziną

† Władysław Matlak – od Marszałków z Radziechów

† Andrzej Płonka – od Marysi Dłutko z Siennej

† Józef Habdas – Haliny i Wojciecha Zuziak z Lipowej

NIEDZIELA 08.09.

godz. 730 – † Marian i Józefa Habdas

godz. 730 – † Anna Dłutko w 2 rocz. śm.

godz. 930 – Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Marii i Jerzego z prośbą o Boże bł., opiekę MB

godz. 1100 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Anastazji i Krzysztofa, prośba o Boże bł., opiekę MB

godz. 1830 – † Czesław Noga w 14 rocz. śm.