16.06. – 23.06.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

16.06. – 23.06.2019 r.

NIEDZIELA 16.06.

godz. 730 – † Zofia Szemik – od sąsiadów Beaty i Jerzego Górka z rodziną

godz. 930 – † Czesław Urbański – od koleżanek Magdzi: Jasi, Zosi i Lucyny

godz. 930 – O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla Aliny i Anety

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Natalia Kliś; Wiktor Paśko

godz. 1830 – † Grzegorz Caputa – od cioci Ireny z Brzezin

PONIEDZIAŁEK – 17.06.

godz. 630 – † Marzena Knapek – od rodzin: Siwek, Hulbój i Nogów z Twardorzeczki

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego ZS Samochodowych

godz. 1830 – † Augustyn Habdas z rodzicami: Julia i Tomaszem

WTOREK – 18.06.

godz. 630 – † Bolesław i Kazimiera Zielińscy oraz † Jan i Adela Dybczak

godz. 1830 – † Marzena Knapek – od Nogów i Miśkiewiczów

godz. 1830 – † Rafał Paśko – od Domku Męskiego Wspólnoty Galilea z Leśnej

ŚRODA – 19.06.

godz. 630 – † Bogumiła Białek – od Pań z KGW Leśna

godz. 800 – Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego

godz. 1830 – † Stanisław Fijak w 10 rocz. śm. Z rodzicami i teściami

godz. 1830 – † Edward Skolarz – od syna Kamila

CZWARTEK – 20.06. – Boże Ciało

godz. 730 – † Czesław Urbański – od rodziny Janotów

godz. 930 – Za Parafian

godz. 930 – † Helena Biernat – od Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSP w Siennej

godz. 930 – † Władysława Kuchejda – od wnuczki Sabiny z rodziną

godz. 1130 – † Rafał Paśko – od Grzegorza i Agaty Habdas z rodziną

godz. 1830 – † Hubert Caputa – od sąsiadów Haliny i Czesława Micorek

PIĄTEK – 21.06. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Józef Wrzeszcz – od córki Małgorzaty z rodziną

godz. 630 – † Aniela Hernas – od Pań z KGW Leśna

godz. 630 – † Helena Biernat – od Krystyny Piecuch z mężem

godz. 1830 O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 22.06.

godz. 630 – † ks. Andrzej Urbański – od kuzyna Kazimierza z żoną z Milówki

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od rodziny Gąsiorków

† Zdzisław Rypień – od Barbary i Andrzeja Habdas

† Mirosław Matusik – od załogi zakładu ALPLA Leśnianka zmiana C

† Augustyn Hojdys – od Władysławy Semla

† Kazimierz Piecuch – od Justyny Chomiak z synem Bartłomiejem

† Jan Podgórski – od rodziny Franciszka Cieślika

† Helena Dutka – od Michała Bednarza z rodziną

† Andrzej Urbaniec – od Urszuli i Tadeusza Sufy

† Piotr Semik – od Ewy i Zdzisława Zawada

† Lucjan Szczepański – od rodziny Hojdysów i Nogów

† Hubert Caputa – od współpracowników spółki TEA

† Maria Janota – od Reginy i Andrzeja Wojak z Łodygowic

† Adam Tarka – od Klaudii i Marcina Mika z rodziną

† Grzegorz Caputa – od Damiana i Marii Binda z dziećmi

† Czesław Urbański – od Tomasza i Mateusza Knapek z rodzinami

† Zofia Szemik – od Agaty Gęga z rodziną

† Władysława Kuchejda – od sąsiadów Supłatów

† Roman Schleifer – od Maryli i Adama

† Helena Biernat – od Ewy Myrta

† Aniela Hernas – od sąsiadów Jakubców

† Edward Skolarz – od OSP Leśna

† Bogumiła Białek – od sąsiadów Gawrońskich

† Józef Wrzeszcz – od sąsiadów Urbańskich

† Rafał Paśko – od kuzyna Piotra z rodziną

† Marzena Knapek – od Łukasza Mrowca z Izą

NIEDZIELA 23.06.

godz. 730 – † Adam Tarka – od Anieli i Idziego Urbańskich

godz. 930 – † Helena i Jan Kublin z rodzicami

godz. 1100 – Dziękczynna za25 lat miłości małżeńskiej Jolanty i Jarosława z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz. 1830 – † Czesław Urbański – od syna Pawła z żoną Agatą